هدر موبایل
1396/06/06 15:46:39
سرویس سیاسی
/اولویت های دولت دوازدهم به روایت مجلس/

یوسفیان : برنامه ششم کمک شایانی به حل مشکلات کشور می‌نماید/ دولت از ورود سیاست به اقتصاد جلوگیری نماید

نماینده مردم آمل با بیان اینکه اولویت اصلی دولت دوازدهم بدون هیچ شکی باید رسیدگی و برطرف کردن مشکلات اقتصادی و رونق چرخه تولید و اشتغال در کشور باشد، گفت: کابینه دوازدهم باید با برنامه ریزی دقیق در جهت حل مشکلات اساسی مردم حرکت نماید.
یوسفیان : برنامه ششم کمک شایانی به حل مشکلات کشور می‌نماید/ دولت از ورود سیاست به اقتصاد جلوگیری نماید نماینده مردم آمل با بیان اینکه اولویت اصلی دولت دوازدهم بدون هیچ شکی باید رسیدگی و برطرف کردن مشکلات اقتصادی و رونق چرخه تولید و اشتغال در کشور باشد، گفت: کابینه دوازدهم باید با برنامه ریزی دقیق در جهت حل مشکلات اساسی مردم حرکت نماید. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107794791476.jpg یوسفیان,:,برنامه,ششم,کمک,شایانی,به,حل,مشکلات,کشور,می‌نماید/,دولت,از,ورود,سیاست,به,اقتصاد,جلوگیری,نماید Icana

عزت الله یوسفیان در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت "پیرامون مهمترین برنامه ها و اقداماتی که دولت دوازدهم باید نسبت به آنها اهتمام داشته باشد"،  اظهار داشت: برنامه ها و اقداماتی که دولت دوازدهم باید در سرلوحه کارهای خود قرار دهد به طور مشخص در برنامه پنج ساله توسعه ششم آمده است و مطمئنا این برنامه می تواند کمک شایانی به حل مشکلات کشور نماید.

وی با بیان اینکه مسئله اقتصادی مهمترین اصل و اولویت اول دولت برای حل مشکلات کشور می باشد، تصریح کرد: اشتغال و حرکت چرخه تولید برای برطرف شدن مشکلات اقتصادی کشور مطمئنا اساس حل مشکلات کشور می باشد که باید نسبت به برنامه ریزی جهت آن اقدامات لازم صورت گیرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با اشاره به اینکه تولید و اشتغال به مانند دو ریل خط راه آهن می باشند، افزود:  دولت باید از تمام ظرفیت های تولید و اشتغالزایی در کشور نهایت استفاده را ببرد و سعی کند که تولید را به بالای 70 درصد در کشور ارتقا دهد.

نماینده مردم آمل با بیان اینکه اولویت اصلی دولت دوازدهم بدون هیچ شکی باید رسیدگی و برطرف کردن مشکلات اقتصادی و رونق چرخه تولید و اشتغال در کشور باشد، گفت: کابینه دوازدهم باید با برنامه ریزی دقیق در جهت حل مشکلات اساسی مردم حرکت نماید.

وی با تاکید بر اینکه انتظار است که دولت با جدیت و قدرت بالای جهت حل مشکلات اصلی مردم در حوزه اقتصاد عمل کند، گفت: دولت نباید همیشه بار را بر دوش بازار آزاد بیاندازد، چرا که برخی مشاغل در حوزه دولتی است و باید نسبت به استخدام در دستگاه های اجرای نیز اقدامات لازم صورت گیرد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ، خاطر نشان ساخت: دولت باید در حل مشکلات اشتغال و معیشتی مردم ، اقتصاد را به دور از سیاست بداند و اجازه دخالت این مسائل در یکدیگر را ندهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet