هدر موبایل
1396/06/06 14:05:12
سرویس اجتماعی
هاشمی مطرح کرد:

بررسی لایحه اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان در مراحل نهایی/ استفاده از نظرات کارشناسی در تدوین لایحه

رئیس کمیسیون مشترک بررسی لایحه بازنگری قانون جامع حمایت از حقوق معلولان با اشاره به بررسی کارشناسانه لایحه مذکور، گفت: بررسی لایحه اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان در مراحل نهایی است.
بررسی لایحه اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان در مراحل نهایی/ استفاده از نظرات کارشناسی در تدوین لایحه رئیس کمیسیون مشترک بررسی لایحه بازنگری قانون جامع حمایت از حقوق معلولان با اشاره به بررسی کارشناسانه لایحه مذکور، گفت: بررسی لایحه اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان در مراحل نهایی است. https://cdn.icana.ir/d/019/53918.jpg بررسی,لایحه,اصلاح,قانون,حمایت,از,حقوق,معلولان,در,مراحل,نهایی/,استفاده,از,نظرات,کارشناسی,در,تدوین,لایحه Icana

همایون هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص آخرین بررسی‌ها و نشست‌های کمیسیون مشترک بررسی لایحه بازنگری قانون جامع حمایت از حقوق معلولان، گفت: امروز (دوشنبه 6 مرداد ماه) قرار است جلسه‌ای برای آخرین بررسی‌های لایحه بازنگری قانون جامع حمایت از حقوق معلولان در مجلس داشته باشیم.

نماینده مردم میان‌دو‌آب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل ترافیک‌ کاری کمیسیون‌های تخصصی مجلس در مدت اخیر، برگزاری جلسات کمیسیون مشترک مذکور به تعویق افتاده است اما در صورتی که جلسات تشکیل شود، لایحه به زودی تعیین تکلیف خواهد شد.

وی افزود: بخش عمده از لایحه بازنگری قانون جامع حمایت از حقوق معلولان بررسی و تعیین تکلیف شده لذا در یک یا دو جلسه مابقی مواد بررسی و اصلاح خواهد شد.

هاشمی معتقد است: اصلاحات در راستای رفع مشکلات قانونی حوزه حمایت از حقوق معلولان انجام گرفته و به نظر می رسد با رای قابل قبولی برای تصویب نهایی به شورای نگهبان ارسال شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: جلسات کمیسیون مشترک برای بازنگری قانون جامع حمایت از حقوق معلولان  با استفاده از نظرات بسیار افراد و گروه‌ها با سلیقه‌های مختلف برگزار شده است.

رئیس کمیسیون مشترک بررسی لایحه بازنگری قانون جامع حمایت از حقوق معلولان، تصریح کرد: در این لایحه حقوق مختلف و موثری برای افراد دارای معلولیت پیش بینی شده لذا تلاش خواهیم کرد هر چهسریعتر به سرانجام برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet