هدر موبایل
1396/06/07 09:02:10
سرویس سیاسی
امیر حاتمی در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت:

نیکی هیلی در سطح طرح ادعای امکان بازدید از مراکز نظامی ایران نیست

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح معتقد است ادعاهای نماینده آمریکا در سطح طرح ادعای امکان بازدید از مراکز نظامی ایران نیست.
نیکی هیلی در سطح طرح ادعای امکان بازدید از مراکز نظامی ایران نیست وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح معتقد است ادعاهای نماینده آمریکا در سطح طرح ادعای امکان بازدید از مراکز نظامی ایران نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201708109238028126.jpg نیکی,هیلی,در,سطح,طرح,ادعای,امکان,بازدید,از,مراکز,نظامی,ایران,نیست Icana

امیرسرتیپ امیر حاتمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به ادعاهای نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل مبنی بر امکان بازدید آژانس از مراکز مشکوک نظامی ایران طبق برجام، گفت: نیکی هیلی در سطحی نیست که همچین ادعایی کند و ادعای وی حتی در حد مطرح شدن نیست.

به گزارش خانه ملت، اخیرا نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل با یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار کرد.

نماینده آمریکا در سازمان ملل در این دیدار مدعی شد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی طبق توافقنامه برجام می‍ تواند بر مراکز نظامی مشکوک ایران نظارت کند و از آنها بازدید داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet