هدر موبایل
1396/06/07 19:23:49
سرویس فرهنگی
در جلسه فرماندهی بسیج مجلس با رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر مقرر شد:

برگزاری کلاس‌های امداد و نجات در 3سطح "مقدماتی، بیمارستانی و پیشرفته" در مجلس

سرپرست مرکز بسیج قوه مقننه خبر داد: کلاس‌های امداد و نجات در سطوح مختلف "مقدماتی، بیمارستانی و پیشرفته" و بر اساس نیاز و درخواست توسط سازمان امداد و نجات در مجلس، کتابخانه و مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار می‌گردد.
برگزاری کلاس‌های امداد و نجات در 3سطح "مقدماتی، بیمارستانی و پیشرفته" در مجلس سرپرست مرکز بسیج قوه مقننه خبر داد: کلاس‌های امداد و نجات در سطوح مختلف "مقدماتی، بیمارستانی و پیشرفته" و بر اساس نیاز و درخواست توسط سازمان امداد و نجات در مجلس، کتابخانه و مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار می‌گردد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708109051986266.jpg برگزاری,کلاس‌های,امداد,و,نجات,در,3سطح,"مقدماتی،,بیمارستانی,و,پیشرفته",در,مجلس Icana

مسعود مهدیان سرپرست مرکز بسیج قوه مقننه در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه فرماندهی بسیج مجلس شورای اسلامی با سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر جمهوری اسلامی گفت: این جلسه روز گذشته(دوشنبه6/6/96) در سازمان امداد و نجات هلال احمر برگزار گردید.

 وی افزود: هدف از برپایی این جلسه تعامل هرچه بیشتر مرکز بسیج با سازمان مذکور به منظور بهرمندی از امکانات آموزشی برای ارتقاء سطح آمادگی‌های نیروهای بسیج در سطح قوه مقننه بوده است.

سرپرست مرکز بسیج قوه مقننه در ادامه تصریح کرد: بر این اساس مقرر شد پس از کسب آمادگی و هماهنگی‌های لازم، کلاس‌های امداد و نجات در سطوح مختلف "مقدماتی، بیمارستانی و پیشرفته" و بر اساس نیاز و درخواست توسط سازمان امداد و نجات در مجلس، کتابخانه و مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار گردیده و کلیه امکانات آموزشی از سوی سازمان مذکور ارائه گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet