هدر موبایل
1396/06/08 13:01:16
سرویس صحن
سلیمی در تذکر شفاهی؛

دغدغه مردم محلات و دلیجان در مسائل کلان باعث تمایل آنها به الحاق به استان قم شده است

نماینده مردم محلات و دلیجان خواستار برگزاری رفراندوم جهت تعیین تقسیمات کشوری به خصوص در حوزه انتخابیه خود و الحاق به قم شد.
دغدغه مردم محلات و دلیجان در مسائل کلان باعث تمایل آنها به الحاق به استان قم شده است نماینده مردم محلات و دلیجان خواستار برگزاری رفراندوم جهت تعیین تقسیمات کشوری به خصوص در حوزه انتخابیه خود و الحاق به قم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704101969486533.jpg دغدغه,مردم,محلات,و,دلیجان,در,مسائل,کلان,باعث,تمایل,آنها,به,الحاق,به,استان,قم,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 8 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در پاسخ به اظهارات نماینده اراک مبنی بر عدم اجازه الحاق محلات و دلیجان به قم گفت: مردم ما وکیل دارند و کسی نباید از جانب آنها اظهارنظر کند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اعتراضات مردم حوزه انتخابیه خود در خصوص برخی موارد گفت: توزیع بودجه، اخذ مالیات‌ها و اخذ حقوق معدنی معادل 60میلیارد تومان درحالی که بودجه شهرستان تنها 8 میلیارد تومان است و بسیاری از مشکلات دیگر از جمله مسائلی است که مردم ناحیه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه برای تقسیمات کشوری باید رفراندوم برگزار شود،عنوان کرد: نباید مسائلی از این دست به صورت رسمی از بلندگوی نظام مطرح شود؛چرا که مردم حوزه انتخابیه نجیب و انقلابی بوده و علاقمند به پیشرفت هستند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: مردم منطقه محلات و دلیجان اجازه آسیب به ناحیه را نمی‌دهند و الحاق یا عدم الحاق این حوزه انتخابیه به استان قم از طریق قانونی پیگیری می‌شود و همگان تابع نتیجه هستیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet