هدر موبایل
1388/04/22 15:57:00
سرویس فرهنگی

مطالبات شهروندان در صندوق صوتی نمایندگان مجلس

**تعدادی از مردم کشورمان در هفته گذشته برخی از مطالبات خویش را از طریق صندوق صوتی مجلس به اطلاع نمایندگان خود در خانه ملت رساندند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، عده‌ای از شهروندان از کمیسیون آموزش و تحقیقات خواستار پیگیری جدی تعیین تکلیف وضعیت معلمان حق التدریسی شدند.

همچنین این افراد از کمیسیون خواستند تا در خصوص لغو قرارداد آموزش یاران نهضت سواد آموزی از وزارت آموزش و پرورش پیگیری نمایند.

عده ای از هموطنان نیز افزایش حقوق بازنشستگان خدمات درمانی مخابرات بر اساس قانون خدمات کشوری، اجرای قانون همسان سازی برای مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی و اجرای قانون بازنشستگی پیش از موعد برای کارکنان رسمی (کارگری) سازمان بهزیستی کشور و کاهش حق بیمه رانندگان را از کمیسیون اجتماعی شدند.

برخی از شهروندان تهرانی از اظهارات "غلامعلی حداد عادل" در صدا و سیما در مورد انتخابات ریاست جمهوری تقدیر و تشکر کردند.

این شهروندان همچنین خواستار ازکمیسیون فرهنگی خواستار انتقال چاپخانه‌های داخل شهر که باعث آلودگی هوای تهران می‌شوند را به خارج از شهر شدند.

تعداد دیگری از هم‌وطنان نیز زدر خصوص عدم پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان بانکهای کشور و گرانی برنج پاکستانی و هندی، پرداخت معوقات بازنشستگان گمرک ایران ، عدم پرداخت حقوق بازنشستگان بانکهای کشور بر اساس قانون خدمات کشوری و عدم پرداخت سنوات بازنشستگان قبل از سال 79 بانک ملی انتقاد داشتند که از کمیسیون اقتصاد خواستار پیگیری آن شدند.

عده ای نیز ضمن خواستار شدن خروج هر چه سریعتر افغانی ها از کشور از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خواهان رسیدگی به مشکل آرم ترافیک جانبازان زیر50  و معافیت یکی از فرزندان بازنشستگان نیروی مسلح شدند.

برخی از عدم ارائه خدمات رسانی مناسب بیمارستانهای طرف قرارداد سازمان تأمین اجتماعی به کمیسیون بهداشت و درمان انتقاد کردند

برخی از مردم تهران نیز درخصوص نحوه پوشش لباس پزشکان و پرستاران شیفت شب یکی از بیمارستان های  کودکان تهران به کمیسیون بهداشت و درمان شکایت کردند.

همچنین تعدادی از شهروندان مستاجرتهرانی نیز از کمیسیون عمران خواستار رسیدگی درخصوص قیمت گذاری قمیت ودیعه مسکن به صورت منطقه ای ، قانون مند کردن ودیعه مسکن در کشور، ایمن سازی پرحادثه خیز کشور  و اجرای مجدد ماده 175 عمران شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet