هدر موبایل
1396/06/14 07:46:19
سرویس اجتماعی
حاجی دلیگانی:

قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت باید اجرا شود/ ناجا برای اجرای قانون نیازی به مجوز ستاد کل ندارد

عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس با انتقاد از مخالفت ستاد کل با اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: این قانون به شکل مصوب باید اجرا شود.
قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت باید اجرا شود/ ناجا برای اجرای قانون نیازی به مجوز ستاد کل ندارد عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس با انتقاد از مخالفت ستاد کل با اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: این قانون به شکل مصوب باید اجرا شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42967.jpg قانون,اخذ,گواهینامه,بدون,نیاز,به,کارت,پایان,خدمت,باید,اجرا,شود/,ناجا,برای,اجرای,قانون,نیازی,به,مجوز,ستاد,کل,ندارد Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص آخرین اقدامات انجام گرفته برای اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: روز گذشته جلسه‌ای با مسئولان ستاد کل برگزار شده که این مسئولان با اجرای قانون اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت مخالفت کردند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در روزهای اخیر با رئیس مجلس در مورد موضوع مذکور صحبت شد، وی قطعا تدابیری برای اجرای قانون اتخاذ خواهند کرد تا موضوع به نفع مردم حل شود.

وی افزود: از مسئولان و متولیان اجرای قانون نیز انتظار می‌رود نسبت به اجرای این قانون در راستای رفع مشکلات مردم اقدام کنند، البته نیروی انتظامی برای اجرای قانون به لحاظ قانونی نیازی به اذن ستاد کل ندارد اما گویا در راستای هماهنگی داخلی و درون سازمانی اجرا را منوط به اجازه ستاد کل می‌دانند.

حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه نیروی انتظامی ساختار حقوقی مجزا دارد، گفت: مجلس از نیروی انتظامی انتظار دارد که قانون اخذ گواهینامه را بدون نیاز به کارت پایان خدمت اجرا کند، اجرای این قانون موجب کاهش آسیب های ناشی از تصادفات رانندگی بدون گواهینامه می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: استفساریه برای اجرای این قانون نیاز نیست به همین جهت با رایزنی های صورت گرفته قانون مصوب مجلس اجرایی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet