هدر موبایل
1396/06/14 09:24:14
سرویس استان ها
ملکی مطرح کرد:

مشکین شهر در فهرست 6 شهر هدف گردشگری ایران/ پل معلق مشکین شهر بزرگترین پل خاورمیانه

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت:گزارشی از پل معلق مشکین شهر با عنوان طولانی ترین پل معلق خاورمیانه در یک نشریه آلمانی منتشر شده است.
مشکین شهر در فهرست 6 شهر هدف گردشگری ایران/ پل معلق مشکین شهر بزرگترین پل خاورمیانه نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت:گزارشی از پل معلق مشکین شهر با عنوان طولانی ترین پل معلق خاورمیانه در یک نشریه آلمانی منتشر شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108946100982.jpg مشکین,شهر,در,فهرست,6,شهر,هدف,گردشگری,ایران/,پل,معلق,مشکین,شهر,بزرگترین,پل,خاورمیانه Icana

ولی ملکی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه شهرستان مشکین شهر در مدار توسعه قرار گرفته است اظهار داشت:به مردم این شهر قول داده ام که چند واحد تولیدی،اقتصادی و گردشگری را در دوره ای که در مجلس حضور داریم راه اندازی خواهیم کرد.
حضور مشکین شهر در فهرست 6 شهر هدف گردشگری ایران

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: مشکین شهر اخیرا در فهرست 6 شهر هدف گردشگری ایران قرار گرفته است و این بدین معنااست که وقتی گردشگران خارجی وارد کشور می شوند؛یکی از  6 شهری که به آن سفر می کنند، مشکین شهر است که این موضوع، اتفاق مثبتی در توسعه منطقه خواهد بود.

وی تصریح کرد:در بعد گردشگری  چند واحد جدید آب درمانی  راه اندازی و به واحدهای آب درمانی این شهرستان اضافه شده است که مورد استقبال گردشگران و دوستداران طبیعت قرار گرفته است.

ملکی با بیان اینکه اخیرا گزارشی از پل معلق مشکین شهر با عنوان طولانی ترین پل معلق خاورمیانه در یک نشریه آلمانی منتشر شده است ،خاطرنشان کرد: در این گزارش بزرگترین پل معلق دنیا به طول 435 متر  در آلمان و بزرگترین پل خاورمیانه به طول 365 متر  در خاورمیانه عنوان شده است.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اینکه در بخش واحدهای تولیدی کارخانه تولید خودروهای تجاری با محوریت کامیون چاپار در محله تست نهایی خودروی نمونه در اروپااست.

وی افزود: در مشکین شهر نسبت به خرید ماشین آلات خط تولید این کارخانه اقدام شده و سالن های تولید آن آماده است که امیدواریم  تا پاییز امسال مردم مشکین شهر شاهد افتتاح خط تولید کامیون چاپار در این شهرستان باشند.

ملکی در ادامه گفت: مجوز احداث دو واحد تولید برق ۲۵ و ۳۷ مگاواتی گرفته شده است که توسط بخش خصوصی در حال احداث است.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس با اشاره به اینکه در خصوص  راه های ارتباطی، ۱۵ کیلومتر از جاده اردبیل- مشکین شهر دوبانده شده و آماده افتتاح است و دیگر محورها نیز در حال انجام است.همچنین جاده اهر به مشکین شهر نیز جز اهداف برنامه است که باید برای دوبانده شدن آن نیز اقدام شود.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان مشکین شهر ، آسفالت بسیاری از خیابان ها و تخریب شده بود که در حال حاضر کار آسفالت ریزی آغاز شده و مسئولان راهداری و شهرداری در حال بازسازی خیابان ها برای استقبال از گردشگران هستند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس در خصوص  وضعیت  کشاورزی منطقه گفت: یکی از معضلات منطقه مشکلات مالی و مدیریتی شرکت کشت و صنعت مغان بود که تا حدودی حل شد و امیدواریم که با تثبیت وزارت جهاد در آینده این مشکل برطرف شود.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود:امسال به لطف بارندگی های خوبی که در منطقه داشتیم وضعیت کشاورزی نسبت به سال های گذشته بهتر بود،اما اگر سال آینده چنین بارندگی وجود نداشته باشد،نمی شود  وضعیت کشاورزی منطقه را پیش بینی کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet