هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفاری نطنزی:

ایران و اروپا بدون آمریکا به برجام عمل می کنند

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که ایران و اروپا بدون پایبندی آمریکا به برجام، توافق هسته ای را اجرا می کنند.
سه‌شنبه 14 شهریور 1396 ساعت 14:38
ایران و اروپا بدون آمریکا به برجام عمل می کنند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که ایران و اروپا بدون پایبندی آمریکا به برجام، توافق هسته ای را اجرا می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108118021299.jpg ایران,و,اروپا,بدون,آمریکا,به,برجام,عمل,می,کنند Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بدعهدی های آمریکا در اجرای برجام سرنوشت این توافق را پیش بینی کرد و گفت: با توجه به اینکه اروپایی ها از توافق هسته ای استقبال کرده اند و به دنبال آن شاهد رفت و آمدهای مسئولان اروپایی و آسیای شرقی هستیم، برجام بدون آمریکا نیز ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به روحیات ترامپ ادامه داد: متاسفانه رئیس جمهور آمریکا مواضع پایدار و قابل اعتمادی در مقابل ایران ندارد و شاهد هستیم با سخت گیری به بانک های بزرگ مانع برقراری ارتباط بین بانکی می شود.

وی به تلاش آمریکایی ها برای برهم خوردن برجام اشاره کرد و اظهار داشت: با وجود بدعهدی ها و مانع تراشی های آمریکا در مسیر اجرای برجام، اکثر کشورهای امضا کننده توافق هسته ای به تعهدات خود در حوزه برجام پایبند هستند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به مواضع موگیرینی در قبال برجام تاکید کرد: رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا بارها از اجرای برجام قاطعانه دفاع کرده است و تاکید داشته اروپا به تعهدات خود عمل می کند حتی اگر آمریکا سرعقل نیاید و به تعهدات بین المللی خود پایبند نباشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر در ادامه مسیر اجرای برجام، آمریکا به تعهدات خود پایبند نباشد و ایران و اروپا ضمن نشان دادن واکنش، در مسیر اجرای برجام باقی خواهند ماند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر