پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/04/23 15:11:00
سرویس سیاسی
البرز؛ استان سی و یکم -3

آجرلو: ساماندهی تشکیلات اداری کرج ضروری است

**"فاطمه آجرلو" گفت: میزان رشد جمعیت کرج و عدم قدرت پاسخگویی ادارات نشان دهنده نیاز مبرم به ساماندهی و ارتقاء تشکیلات اداری این شهر است.

نماینده مردم کرج و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به لایحه تشکیل استان البرز به مرکزیت کرج، اظهار داشت: یکی از مهمترین مسائلی که در ابتدای مجلس هفتم مورد توجه برخی از نمایندگان قرار گرفت، تحقیق و پژوهش راجع به شرایط ادارات غرب استان تهران به ویژه کرج بود.

وی افزود: براین اساس کارگروهی تعریف شد که بحث تشکیلات اداری کرج را مورد بررسی قرار دهد، حتی دو پایان نامه‌ کارشناسی ارشد نیز در این زمینه تهیه گردید و در واقع از تمام جوانب این مسئله مورد بحث و بررسی کارشناسی قرار گرفت.

فاطمه آجرلو تصریح کرد: نتیجه این تحقیقات نشان دهنده نیاز مبرم  به ساماندهی و ارتقاء تشکیلات اداری کرج بود که در سفر رییس جمهور در سال 85، در هیات دولت مطرح و طرح جامع ساماندهی استان تهران مصوب شد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: این طرح متاسفانه با فراز و فرودهای زیادی مواجه شد و اراده‌ای برای انجام این کار وجود نداشت در حالی که آقای احمدی‌نژاد نسبت به ضرورت این امر کاملاً توجیه بودند.

وی ادامه داد: تا این که در بحث تقسیمات کشوری وزارت کشور، این موضوع در دستور کار قرار گرفت و لایحه آن تهیه شد منتهی در یک برهه زمانی به دلیل تغییرات در وزارت کشور بررسی این لایحه به تعویق افتاد.

آجرلو یادآور شد: در پایان سال 87 کار این لایحه به اتمام رسید اما این بار با مخالفت‌ رییس جمهور مواجه شد چون آقای احمدی‌نژاد معتقد بودند به دلیل نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری ممکن است شائبه بهره‌برداری انتخاباتی از این اقدام به وجود آید.

نماینده کرج ضمن تقدیر از رییس جمهور و مسئولین وزارت کشور به دلیل پیگیری لایحه تشکیل استان البرز اظهار داشت: امیدواریم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با تصویب این لایحه زمینه رفع مشکلات این منطقه را ایجاد  کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet