ایام محرم 1398
1396/06/25 16:38:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سعیدی:

فکر و تجربه گذشتگان به همراه علم و اندیشه جوانان عامل اصلی موفقیت و حماسه آفرینی است

نماینده مردم مبارکه در مجلس با بیان اینکه مجلس از کاهش سن مدیریت در کشور حمایت می‌کند، گفت: اگر همچنان نسل اول مدیریت‌ها را واگذار نکند، در آینده با پایان کار آنها با خلا مدیریت متبحر و آزموده در کشور روبرو خواهیم شد.
فکر و تجربه گذشتگان به همراه علم و اندیشه جوانان عامل اصلی موفقیت و حماسه آفرینی است نماینده مردم مبارکه در مجلس با بیان اینکه مجلس از کاهش سن مدیریت در کشور حمایت می‌کند، گفت: اگر همچنان نسل اول مدیریت‌ها را واگذار نکند، در آینده با پایان کار آنها با خلا مدیریت متبحر و آزموده در کشور روبرو خواهیم شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105636304942.jpg فکر,و,تجربه,گذشتگان,به,همراه,علم,و,اندیشه,جوانان,عامل,اصلی,موفقیت,و,حماسه,آفرینی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ زهرا سعیدی نایب رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در همایش نقش جوانان در توسعه پایدار شهری با موضوع محیط زیست، طی سخنانی اظهار داشت: سوال مهمی که باید پاسخ داده شود این است که چرا نسل اول انقلاب همان‌ها که در سال‌های اول پیروزی انقلاب خود در سن جوانی بودند و به انها اعتماد شد- امروز خود به نسل سوم و جوان امروز اعتماد ندارند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: بنیانگذار کبیر انقلاب، چه در دوران مبارزه و چه پس از پیروزی انقلاب همواره به جوانان تکیه می‌کردند؛ مصداق و نماد این اعتماد، هشت سال دفاع مقدس بود که فرماندهان ما از جوانان آن روز بودند که توانستند آن حماسه بزرگ را رقم بزنند.

نایب رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز باید به نسل جوان در مدیریت‌های میانی و بالا اعتماد کنیم و در کنار آن از تجربه و مشاورت مدیران گذشته بهره بگیریم.

سعیدی بر همین اساس اضافه کرد: اگر همچنان نسل اول مدیریت‌ها را واگذار نکند، در آینده با پایان کار آنها با خلا مدیریت متبحر و آزموده در کشور روبرو خواهیم شد. پس تا دیر نشده جوانان را باور کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: خوشبختانه در برنامه‌های اعلامی دولت، استفاده از جوانان و کاهش سن مدیریت در کشور مورد توجه قرار گرفته که امید است در عرصه عمل هم شاهد تحقق این امر نباشیم و این موارد در حد حرف و شعار باقی نماند.

به گفته عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس، 14400 میلیارد ریال اعتبار در حوزه ورزش و جوانان به عنوان بودجه قرار داده شده که باید استفاده های درستی از آنها شود.

به گزارش فارس؛ سعیدی در خاتمه تصریح کرد: فکر و تجربه گذشتگان به همراه علم و اندیشه جوانان عامل اصلی موفقیت و حماسه آفرینی است، پس جوانان باید برای آینده ای درخشان تلاش کنند؛ مجلس نیز در این مسیر حامی جوانان خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet