خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/06/26 14:29:22
سرویس فرهنگی
کاتب:

کسب نخستین مدال جهانی والیبال برای همیشه در تاریخ ایران باقی خواهد ماند

عضو هیأت رییسه مجلس موفقیت تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های جهانی را تبریک گفت و عنوان کرد: کسب نخستین مدال جهانی والیبال برای همیشه در تاریخ ورزش این دیار باقی خواهد ماند.
کسب نخستین مدال جهانی والیبال برای همیشه در تاریخ ایران باقی خواهد ماند عضو هیأت رییسه مجلس موفقیت تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های جهانی را تبریک گفت و عنوان کرد: کسب نخستین مدال جهانی والیبال برای همیشه در تاریخ ورزش این دیار باقی خواهد ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601107772769650.jpg کسب,نخستین,مدال,جهانی,والیبال,برای,همیشه,در,تاریخ,ایران,باقی,خواهد,ماند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت  ، غلامرضا کاتب  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در پیامی موفقیت تیم والیبال کشورمان را تبریک گفت و تأکید کرد که کسب نخستین مدال جهانی والیبال  برای همیشه  در تاریخ ورزش این دیار باقی خواهد ماند.

متن پیام بدین شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

خدای بزرگ  را بیکران شکر و سپاس می گوییم که بار دیگر  جوانان سربلند  و سرافراز  این مرز و بوم  در برابر دیدگان جهانیان حماسه ای دیگر خلق نمودند  و موجب افراشته شدن پرچم  جمهوری اسلامی ایران شدند.

پیروزی غرور آفرین  و افتخار آمیز  تیم ملی والیبال و کسب نخستین مدال جهانی والیبال  برای همیشه  در تاریخ ورزش این دیار باقی خواهد ماند .  اینجانب به نمایندگی  از مردم  ایران زمین تشکر و سپاس ویژه خویش را  از تلاش و مجاهدت بازیکنان و کادر فنی و تمامی افرادی که در به ثمر نشستن این موفقیت کوشش نمودند اعلام می دارم   و این پیروزی را به فدراسیون والیبال و وزارت ورزش و جوانان  و عموم مردم ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم. به امید تداوم موفقیت‌ها و  پیروزی‌ها./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet