هدر موبایل
1396/06/26 14:55:44
سرویس فرهنگی
سلحشوری در پیامی:

ملی‌پوشان باغیرت تیم ملی والیبال شادی و غرور را برای مردم ایران به ارمغان آوردند

عضو فراکسیون ورزش مجلس موفقیت تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات جهانی را تبریک گفت و عنوان کرد: کسب اولین مدال جهانی جام قهرمانان والیبال، شادی و غرور برای مردم ایران به ارمغان آورد.
ملی‌پوشان باغیرت تیم ملی والیبال شادی و غرور را برای مردم ایران به ارمغان آوردند عضو فراکسیون ورزش مجلس موفقیت تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات جهانی را تبریک گفت و عنوان کرد: کسب اولین مدال جهانی جام قهرمانان والیبال، شادی و غرور برای مردم ایران به ارمغان آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201709100669054439.jpg ملی‌پوشان,باغیرت,تیم,ملی,والیبال,شادی,و,غرور,را,برای,مردم,ایران,به,ارمغان,آوردند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، پروانه سلحشوری در پیامی اینستاگرامی ضمن تبریک موفقیت تیم ملی والیبال کشورمان در هفتمین دوره مسابقات والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان، کسب اولین مدال جهانی والیبال را موجب نشاط و شادی عمومی خواند.

متن این پیام تبریک به شرح ذیل است:

تبریک فراوان به ملی پوشان باغیرت تیم ملی والیبال که با تلاش و همت ستودنی برای اولین بار در تاریخ ورزش والیبال کشورمان در سطح جهانی موفق به کسب مدال شده و شادی و غرور را برای مردم ایران به ارمغان آوردند. اکنون جامعه ما بیش از هر چیز به امید  نشاط نیاز دارد و این هدیه ارزشمند شما به مردم ایران برای همیشه در اذهان و صفحات تاریخی به یاد خواهد ماند.

وظیفه خود می‌دانم از تمام بازیکنان، دست اندرکاران، مربیان، مربیان و مسئولان فدراسیون والیبال تشکر کرده و حمایت همه جانبه خود را اعلام نمایم و امیدوارم که این روند صعودی مستدام و پایدار باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet