ایام محرم 1398
1396/06/28 10:39:10
سرویس فرهنگی
قمی:

هوشمندسازی مدارس یک ضرورت است/ حمایت کمیسیون آموزش از محتواسازی برای نوجوانان در فضای مجازی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با تأکید بر محتواسازی در فضای مجازی برای کودکان و نوجوانان، هوشمندسازی مدارس و استقاده از فضای مجازی در مباحث آموزشی را یک ضرورت خواند.
هوشمندسازی مدارس یک ضرورت است/ حمایت کمیسیون آموزش از محتواسازی برای نوجوانان در فضای مجازی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با تأکید بر محتواسازی در فضای مجازی برای کودکان و نوجوانان، هوشمندسازی مدارس و استقاده از فضای مجازی در مباحث آموزشی را یک ضرورت خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106651934873.jpg هوشمندسازی,مدارس,یک,ضرورت,است/,حمایت,کمیسیون,آموزش,از,محتواسازی,برای,نوجوانان,در,فضای,مجازی Icana

محمد قمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه فضای مجازی وقت و فرصت زیادی را از کودکان و نوجوانان ما گرفته است، گفت: محتواسازی در فضای مجازی اقدام بسیار مثبتی است که از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت آموزش و پرورش در حال پیگیری است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه علم و دانش و فناوری روز به روز در حال پیشرفت است، باید از این ظرفیت در جهت توسعه علم و دانش استفاده مفید کرد و یکی از راهکارهای استفاده مثبت از فضای مجازی، استفاده‌های آموزشی از این ظرفیت است.

وی تصریح کرد: از طریق فضای مجازی با ادبیات و روش مختص این فضا می‌توان در جهت ارتقای تحصیلی دانش‌آموزان اقدام کرد و با برنامه‌های جاذب دانش‌آموزان را مشتاق به آموزش و پژوهش کنیم.

قمی با یادآوری اینکه بسیاری از کشورهای توسعه یافته به سمت هوشمندسازی مدارس رفته‌اند و ما نیز باید در این راستا گام برداریم، اضافه کرد: از وزارت آموزش و پروش تقاضا دارم هوشمندسازی مدارس یکی از اولویت‌‌های اصلی خود قرار دهد و سریعا نسبت به این مهم اقدامات عملی انجام دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه کمیسیون متبوعش از هوشمندسازی مدارس و طرح‌های وزارت ارتباطات و آموزش و پرورش در خصوص محتواسازی برای فضای مجازی حمایت خواهد کرد، گفت: دولت می‌تواند در قالب لوایح نیازمندی‌های خود در این زمینه را به مجلس ارائه دهد تا مجلس نیز پشتیبان چنین طرح‌های مهم و حیاتی باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet