هدر موبایل
1396/06/29 18:15:41
سرویس سیاسی
هاشم زائی در واکنش به سخنان ترامپ مطرح کرد؛

خشم ترامپ از نابودی اتحاد بین‌المللی علیه ایران

عضو فراکسیون امید در مجلس گفت: اظهارات و اتهامات ضد ایرانی رییس جمهور آمریکا در سازمان ملل همراه با توهم بود زیرا اکثر همپیمانان آمریکا از تروریست حمایت کرده و حتی در امور سایر کشورها دخالت می کنند.
خشم ترامپ از نابودی اتحاد بین‌المللی علیه ایران عضو فراکسیون امید در مجلس گفت: اظهارات و اتهامات ضد ایرانی رییس جمهور آمریکا در سازمان ملل همراه با توهم بود زیرا اکثر همپیمانان آمریکا از تروریست حمایت کرده و حتی در امور سایر کشورها دخالت می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101780159768.jpg خشم,ترامپ,از,نابودی,اتحاد,بین‌المللی,علیه,ایران Icana

عبدالرضا هاشم زائی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در  واکنش به اظهارات و اتهامات ضد ایرانی رییس جمهور آمریکا در نشست مجمع عمومی سازمان ملل، گفت: مقامات آمریکایی همواره توهم داشته اند و همین امر نیز سبب نابودی آنها خواهد شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ترامپ حتی در زمان سخنرانی خود حق سایر کشورها را رعایت نکرده اما ایران را متهم به رعایت نکردن قوانین بین المللی کرده است، اظهار کرد: در این بین حتی می توان تناقض هایی را در سخنان رییس جمهور آمریکا مشاهده کرد که امری قابل تامل در عرصه سیاسی است؛ در این بین بسیاری از هیات های اروپایی از بیان چنین سخنانی ناراضی بودند.

عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی  ضمن تاکید بر اینکه ترامپ کشورمان را متهم به دخالت در یمن کرده در حالی که با همراهی سایر کشورها و هواپیماهای مدرن ساخت آمریکا مردم بی گناه یمن را بمباران می کنند، ادامه داد: اکثر کشورهای همپیمان با آمریکا از تروریست حمایت می کنند و حتی بسیاری از آنها در امور سایر کشورها دخالت می کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ترامپ در سخنانش  برجام را از بدترین توافقاتی دانسته که آمریکا در طول تاریخ امضا کرده است، خاطرنشان کرد: برجام اتحاد بین المللی که آمریکایی ها علیه ایران بوجود آورده بودند را از بین برد بر همین اساس ترامپ از این موضوع ناراحت است و نمی تواند آن را تحمل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet