حلول ماه ربیع الاول
1388/04/27 17:44:36
سرویس سیاسی
کابینه دهم از نگاه نمایندگان_1

آوایی: رئیس جمهور همکاران خود را با سعه صدر انتخاب کند

**احمد آوایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به تغییرات صورت گرفته در کابینه اظهار داشت:رئیس جمهور در شرایط حساس کنونی در انتخاب همکاران خود باید با سعه صدر بیشتری رفتار کند.

نماینده دزفول که شنبه در گفتگو با خبر نگارخانه ملت سخن می گفت "پایبندی به قانون اساسی"، "خوش فکر بودن"، "برخورداری از توانمندی بالا" و "تازه نفس بودن"را از دیگر ویژگیهای برشمرد که رئیس جمهور باید در معرفی اعضای تیم کاری خود به آنها توجه کند.

وی با اشاره به معرفی اسفندیار رحیم مشایی به عنوان معاون اول از سوی احمدی نژاد خاطر نشان کرد: اگر معرفی کابینه دهم هم به همین منوال صورت گیردبرای آینده کشور باید نگران بود.

آوایی به عملکرد مشایی طی 4 سال گذشته در سمت ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اشاره کرد و اظهار داشت:کارنامه مشایی نشان می دهد که وی در عمل توان اجرا کردن سیاستهای احمدی نژاد را هم نداشته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: احمدی نژاد می توانست از افرادی که حساسیت کمتری بر روی آنهاوجود دارد، از سابقه خوشنام تر ی برخوردارند و درک کارشناسی بالاتری دارند بهره می گرفت.

نماینده دزفول سپس به نظر مجلس بویژه نمایندگان روحانی مجلس نسبت به مواضع مشایی اشاره کرد و افزود: این انتخاب از سوی احمدی نژاد نشان از آن دارد که رئیس جمهور خیلی مشورت پذیر نیست و نظر خودش را بر مجلس و علما ء ترجیح می دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet