خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/07/02 02:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نصرالله:

اگربه فتوای مرجعیت عمل نمی شد داعش کربلاو عربستان را اشغال می کرد

دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی اعلام کرد: اگر مردم عراق به فتوای مرجعیت عمل نمی کرد، داعش کربلا، بصره، کویت و عربستان را اشغال کرده بود.
اگربه فتوای مرجعیت عمل نمی شد داعش کربلاو عربستان را اشغال می کرد دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی اعلام کرد: اگر مردم عراق به فتوای مرجعیت عمل نمی کرد، داعش کربلا، بصره، کویت و عربستان را اشغال کرده بود. https://cdn.icana.ir/d/019/76274.jpg اگربه,فتوای,مرجعیت,عمل,نمی,شد,داعش,کربلاو,عربستان,را,اشغال,می,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از پایگاه العهد، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان شامگاه یکشنبه در مراسمی که به مناسبت سومین شب محرم در مجتمع سیدالشهداء در حومه جنوبی بیروت برگزار شده بود سخنرانی کرد.

سید حسن نصرالله در این سخنرانی گفت: اگر مردم عراق به فتوای مرجعیت عمل نمی کرد، داعش کربلا، بصره، کویت و عربستان را اشغال می کرد.

وی افزود: امروز عراق در آستانه تحقق پیروزی و آزادسازی کامل است و این از برکات یاری حق بشمار می رود.

سید حسن نصرالله با بیان اینکه «ترامپ از یک سال پیش می گوید که داعش را آمریکا ساخته است»، خاطرنشان کرد: اگر مردم در سوریه، عراق و ایران فرزندان خود را (در راه مبارزه با تروریسم) از دست نمی دادند همه ذبح می شدند و نوامیس مردم به اسارت برده می شد.

دبیرکل حزب الله تصریح کرد: اگر مقاومت در برابر دشمن اسرائیلی نبود این رژیم الان شهرک‌های صهیونیستی را در لبنان ایجاد می‌کرد و بخشی از مردم لبنان در اردوگاه های آوارگان در داخل یا خارج زندگی می کردند.

به گزارش مهر، سید حسن نصرالله از سخنرانی برخی مقامات عرب در مجمع عمومی سازمان ملل متحد نیز انتقاد کرده و گفت که این مقامات به سلاح هسته‌ای رژیم صهیونیستی اشاره‌ای نکردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet