خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1388/04/27 14:31:00
سرویس کمیسیون ها
فردا و با حضور مسئولان اجرایی برگزار می‌شود

جلسه ویژه کمیسیون عمران برای بررسی سقوط هواپیما

**کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی فردا در یک جلسه ویژه علل سقوط هواپیمای توپولوف در قزوین را با حضور مسئولان اجرایی بررسی می‌کند.

"محمدحسین مقیمی" رئیس کمیسیون عمران مجلس  در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت گفت:‌ این کمیسیون در ساعت 14 روز یکشنبه در نشستی با حضور "حمید بهبهانی" وزیر راه و ترابری، "علی ایلخانی" سرپرست سازمان هواپیمایی کشور و همچنین  مدیر عامل هواپیمایی کاسپین آخرین بررسی‌ها در مورد علل سقوط هواپیما انجام خواهد شد.

مقیمی با بیان این که اعضای کمیسیون عمران در کمیته ویژه وزارت راه و ترابری جهت پی گیری علل سانحه هوایی حضور دارند، خاطرنشان کرد: نمایندگان در جریان اخرین گزارشات کار گروه هستند.

روز چهارشنبه هفته گذشته یک فروند هواپیمای توپولوف متعلق به شرکت هواپیمایی کاسپین در مسیر تهران ـ‌ ایروان 16 دقیقه پس از برخاستن از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) در منطقه‌ای در نزدیکی قزوین دچار سانحه شد و سقوط کرد.

در این حادثه تمام 168 سرنشین این هواپیما از جمله اعضای تیم ملی جودو نوجوانان که برای حضور در اردوی تدارکاتی پیش از حضور در مسابقات جهانی مجارستان عازم ارمنستان بودند، در این جان خود را از دست دادند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet