شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/04/28 10:42:00
سرویس سیاسی
کابینه دهم از نگاه نمایندگان_ 4

فتحی پور: نباید از وزیران موفق عبور کرد

** رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌ برخی از وزرای دولت نهم کارنامه درخشانی دارند که امیدواریم رئیس جمهور از انها عبور نکند .

"ارسلان فتحی پور"در گفتگو با خبرنگار خانه ملت ضمن بیان این مطلب که تغییر در کابینه دولت طبیعی است، تصریح کرد:‌ باید افراد متخصص و توانمندی که در پیشرفت و عدالت کشور نقش دارند به مجلس معرفی شوند و مجلس نیز با توجه به شاخصه هایی که توانمندی و تخصص از جمله آنهاست، رایی اعتماد بدهد .
نماینده کلیبر و هوراند ،خدا آفرین و آبش احمد، با بیان اینکه وضعیت کابینه دولت دهم بهتر از دولت نهم خواهد بود، افزود: ‌احتمالا بسیاری از وزرا تغییر کنند، اما باید جایگزین این وزرا افرادی قدرتمند و متخصص باشند که بتوانند توان دولت را بالا ببرند.

وی تصریح کرد: ‌دولت دهم دولتی کارآمد و توانمند است و امیدواریم بتواند در عرصه های اقتصادی، بین الملل و عمرانی و توسعه پایدار گامهای مثبتی را بردارد و مشکلات پیش رو را با موفقیت پشت سر بگذارد.

فتحی پور در خاتمه  با اشاره به ایجاد معاونت های جدید در دولت اظهار امیدواری کرد که افرادی که در راس این معاونت ها قرار می گیرند، به دلیل حساسیت آن بتوانند توانمند و با تدبیر عمل کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet