انتخابات ریاست جمهوری
1388/04/28 12:23:00
سرویس کمیسیون ها

دیدار هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی با جلیلی و ضرغامی

**هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با دبیر شورای عالی امنیت ملی و رییس سازمان صدا و سیما دیدار کرد.

"پرویز سروری" با اعلام این خبر به خبرنگار خانه ملت، گفت:در نشست هیات رییسه کمیسیون با سعید جلیلی که در ادامه جلسات با مراجع عظام ، نامزدهای معترض و شخصیت های تاثیر گذار نظام صبح روز شنبه برگزار شد، دبیر شورای عالی امنیت ملی گزارش مفصلی را پیرامون روند انتخابات و وقایع پس از آن ارائه کرد.

وی افزود: در جلساتی که ما با نامزدهای معترض داشتیم بعضا مباحثی مربوط به سیاست های دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مطرح می شد که ما این موارد را با آقای جلیلی در میان گذاشتیم و ایشان نیز به تشریح  سیاستها و راهبردهایی که این دبیرخانه دنبال می کند پرداخت .

نماینده تهران خاطر نشان کرد: اعضاء کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در این نشست  نقطه نظرات خود را برای برون رفت کشور از وضعیت  فعلی مطرح کردند.

پرویز سروری  گفت: هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی روز شنبه با عزت ا... ضرغامی رئیس سازمان صدا وسیما نیز دیدار و گفتگو کرد.

وی افزود: دراین جلسه آقای ضرغامی گزارش مفصلی پیرامون سیاست های اتخاذ شده از سوی رسانه ملی در ارتباط با انتخابات ارائه کرد، همچنین دیدگاههای مثبت و منفی در خصوص عملکرد صدا و سیما مطرح شد و ایشان نیز به این انتقادات پاسخهای کاملی داد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد:به گفته رئیس سازمان صداو سیما ، برای اولین بار نامزدهای ریاست جمهوری این امکان را پیدا کرد که 17 ساعت از رسانه ملی برای طرح دیدگاهها و برنامه های خود استفاده کند ، همینطور برای اولین بار زمینه مناظره نامزدها فراهم آمد که این عملکرد در گرم کردن فضای انتخابات بسیار موثر بود.

سروری اظهارداشت: البته آقای ضرغامی گلایه هائی نیز داشتند و عنوان کرد علیرغم کوشش های فراوان صدا و سیما در جهت رعایت بیطرفی،مطالب غیر منصفانه ای از سوی برخی مطرح شد.

نماینده تهران گفت: همچنین در این جلسه پیشنهاد آیت ا... هاشمی مبنی بر ادامه مناظرات و طرح دیدگاههای مختلف در رسانه ملی عنوان شد و آقای ضرغامی گفت ما اینکار را آغاز کرده ایم و در حال حاضرنیز برنامه های مفصلی را در ارتباط با چینش کابینه دهم در نظر داریم .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet