خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/04/28 12:38:00
سرویس سیاسی
کابینه دهم از نگاه نمایندگان- 6

محسنی:کابینه‌باید از اعتمادحداکثری برخوردار باشد

**نماینده سبزوار اظهار داشت: امیدواریم کابینه دوم احمدی نژاد، کابینه‌ای باشد که از اعتماد حداکثری برخوردار باشد و نظر علمای عظام، نخبگان، مومنان و ... تامین شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت نحوه معرفی و چینش معاونان رئیس جمهوری را غیر مترقبه و تعجب برانگیز دانست.

محمدرضا محسنی ثانی‌اظهار داشت: هر چند انتخاب معاونین رئیس جمهور نیازی به هماهنگی با مجلس شورای اسلامی ندارد اما برای تعامل و سهولت کاری بهتر بود پیش از معرفی معاونان رایزنی‌هایی در این خصوص با نمایندگان مجلس صورت می‌گرفت.

وی در خصوص علت غیر مترقبه بودن انتخاب برخی معاونین رئیس جمهور گفت: تمام افراد و نخبگان سیاسی و مسئولان انتظار داشتند که انتخاب معاونان توام با در نظر گرفتن توقعات و ملاحظاتی صورت گیرد.

نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی افزود: انتخاب معاونان باید با عنایت ویژه‌ای که مورد توقع مراجع عظام و مومنین بود صورت اجرایی می‌یافت بسیاری امیدوار بودند که چنین مسایلی در نظر گرفته می‌شد.

وی در ارتباط با وظیفه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس موظف است نامزدهایی که برای وزارت معرفی می‌شوند را با دقت ویژه‌ای انتخاب کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet