هدر موبایل
1396/07/10 18:07:12
سرویس دیگر رسانه‌ها
از صبح امروز صورت گرفت:

رزمایش مشترک ارتش ایران و عراق در مرزهای غربی کشور

رزمایش مشترک ارتش ایران و عراق در مرزهای غربی کشور و مرز پرویزخان یکی از مهمترین دروازه‌های ارتباطی ایران و عراق، صبح امروز آغاز شد.
رزمایش مشترک ارتش ایران و عراق در مرزهای غربی کشور رزمایش مشترک ارتش ایران و عراق در مرزهای غربی کشور و مرز پرویزخان یکی از مهمترین دروازه‌های ارتباطی ایران و عراق، صبح امروز آغاز شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710104241213387.jpg رزمایش,مشترک,ارتش,ایران,و,عراق,در,مرزهای,غربی,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ رزمایش مشترک ارتش ایران و عراق در مرزهای غربی کشور و مرز پرویزخان یکی از مهمترین دروازه‌های ارتباطی ایران و عراق صبح امروز آغاز شد.

در این رزمایش ارتش تحرک و قدرت تهاجمی خود را توسط یگان‌های واکنش سریع، متحرک هجومی و انبوهی از یگان‌های زرهی به نمایش می‌گذارد و رزم آوران ارتش عراق نیز در کنار ایرانیان حضور دارند.

این رزمایش به درخواست ارتش عراق از ایران مشترک برگزار شده و در ادامه رزمایش‌های حیدر کرار و با نام اقتدار در حال انجام است.

امیر محمدحسین دادرس معاون هماهنگ کننده ارتش و امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی نیز از نزدیک شاهد برگزاری این رزمایش است.

هدف این رزمایش، وحدت کشورهای مسلمان و همگرایی ملتها و مذهبها مقابل تفرقه افکنان است.

در این مرحله توان زرهی، توپخانه، موشکی، پهپادی و بالگردی مورد آزمایش قرار می‌گیرد.

به گزارش فارس، مرحله بعدی رزمایش فردا برگزار می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet