هدر موبایل
1396/07/11 12:04:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
معاون وزیر کشور خبرداد:

اختصاص 30 هزار میلیارد تومان برای افزایش اشتغال و کاهش بیکاری

معاون وزیر کشور در امور اقتصادی و توسعه منطقه ای از اختصاص ۳۰ هزار میلیارد تومان برای افزایش اشتغال و کاهش بیکاری خبر داد و گفت: کارگروهی برای بررسی نوسانات نرخ بیکاری در استان ها تشکیل شده است.
اختصاص 30 هزار میلیارد تومان برای افزایش اشتغال و کاهش بیکاری معاون وزیر کشور در امور اقتصادی و توسعه منطقه ای از اختصاص 30 هزار میلیارد تومان برای افزایش اشتغال و کاهش بیکاری خبر داد و گفت: کارگروهی برای بررسی نوسانات نرخ بیکاری در استان ها تشکیل شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105682460359.jpg اختصاص,30,هزار,میلیارد,تومان,برای,افزایش,اشتغال,و,کاهش,بیکاری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ بابک دین پرست روز سه شنبه در نشست بررسی راهکارهای رونق تولید، ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در وزارت کشور با بیان این که مهم ترین چالش جدی این وزارتخانه در حوزه ماموریت های معوقه اشتغال است،افزود: به طور مرتب آمار بیکاری در استان های مختلف کشور را بررسی می کنیم و با توجه به ابلاغ 24 بند از مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی بدنبال بهبود وضعیت اشتغال از سوی استانداران هستیم.

وی با بیان این که در بهار سال 96 آخرین وضعیت نوسان نرخ بیکاری و اشتغال در کشور را ارزیابی کرده ایم، یادآور شد: استان های چهارمحال و بختیاری، کرمان، گلستان و کرمانشاه بیشترین نرخ بیکاری را به خود اختصاص داده و استان های کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان و فارس بیشترین کاهش نرخ بیکاری را داشته اند.

معاون وزیر کشور ادامه داد: استان چهارمحال و بختیاری بیشترین افزایش نرخ بیکاری را در بازه زمانی سال 92 تا 95 داشته و استان هرمزگان نیز بیشترین کاهش نرخ بیکاری را در این بازه زمانی دارا بوده است.

دین پرست افزود: کارگروهی متشکل از مرکز آمار، سازمان برنامه و بودجه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت کشور تشکیل شده تا نوسات نرخ بیکاری و دلایل آن را بررسی و درباره بهبود آن تصمیم گیری کند.

وی خاطرنشان کرد: 30 هزار میلیارد تومان برای افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری و همچنین توسعه بخش گردشگری مورد توجه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet