ایام محرم 1398
1396/07/11 17:42:22
سرویس اجتماعی
همتی در تشریح دستور کار کمیسیون بهداشت خبر داد:

تشکیل کمیته بیماران خاص و جانبازان و ایثارگران/ وضعیت بهداشتی خوابگاه و زندان ها بررسی می شود

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کمیته های تخصصی طب سالمندی، طب اورژانس، بیماران خاص، تجهیزات پزشکی و جانبازان و ایثارگران در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
تشکیل کمیته بیماران خاص و جانبازان و ایثارگران/ وضعیت بهداشتی خوابگاه و زندان ها بررسی می شود سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تشکیل کمیته های تخصصی طب سالمندی، طب اورژانس، بیماران خاص، تجهیزات پزشکی و جانبازان و ایثارگران در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43232.jpg تشکیل,کمیته,بیماران,خاص,و,جانبازان,و,ایثارگران/,وضعیت,بهداشتی,خوابگاه,و,زندان,ها,بررسی,می,شود Icana

احمد همتی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز ( دوشنبه، 11 مهرماه ) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با یادآوری بررسی طرح حذف تبصره ( 2 ) ماده ( 4 ) قانون اصلاح برخی از مواد قانون مربوط به مقررات امور پزشکی، دارویی و مواد خوردنی و آشامیدنی، گفت: بر اساس این تبصره phd ها و متخصصان آزمایشگاهی می توانند با طی یک دوره 2 الی 3 ساله در صورت قبولی متصدی آزمایشگاه شوند بنابراین این موضوع اختلافاتی را میان پاتولوژیست ها و دکتراهای تخصصی علوم آزمایشگاهی به وجود آورد و مقرر شد تصمیماتی گرفته شود که هیچکدام متضرر نشوند و به نقطه مشترک و تعادلی دست یابیم که رضایت همه تامین و جلب شود.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی، افزود: از این رو معاون آموزشی وزیر بهداشت در نشست امروز درخواست فرصت کرد که طی سه هفته آینده طرح جامعی را ارائه دهد  تا نظر کمیسیون تامین شود.

وی ادامه داد: از سویی پیشنهاد شد نمایندگانی که طرح حذف تبصره 2 ماده 4 قانون اصلاح برخی از مواد قانون مربوط به مقررات امور پزشکی، دارویی و مواد خوردنی و آشامیدنی را ارائه کردند نسبت به بررسی کارشناسانه طرح اقدام کنند تا در جلسات آتی کمیسیون بتوان هر چه سریع تر آن را تعیین تکلیف کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: همچنین در نشست امروز مقرر شد کمیسیون بازدیدهایی را از خوابگاه، سربازخانه و زندان ها داشته باشد و وضعیت بهداشتی آنها را بررسی کنند.

نماینده مردم سمنان در مجلس دهم، از تشکیل کمیته هایی تخصصی مانند طب سالمندی، طب اورژانس، بیماران خاص، تجهیزات پزشکی و جانبازان و ایثارگران در نشست امروز خبر داد و گفت: مقرر شد این کمیته ها هماهنگی لازم را برای پیگیری امور مربوط به خود داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از حضور معاون آموزشی وزیر بهداشت، عده ای از phd های آزمایشگاهی، پاتولوژیست ها و کارشناسان وزارت بهداشت در نشست امروز این کمیسیون خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet