ایام محرم 1398
1388/04/30 14:13:00
سرویس سیاسی
کابینه دهم از نگاه نمایندگان_13

سروری: سعه صدر، ابزار مدیریت اسلامی است

**پرویز سروری گفت: ابزار مدیریت اسلامی سعه صدر و در نظر گرفتن سلایق مختلف است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص ترکیب احتمالی کابینه دهم ، اظهار داشت:متاسفانه ما در کشورمان با یک مشکل اساسی که مختص به این دولت نیست مواجهیم وآن برخورد یکنواخت با سیستم کارشناسی اداری و سیستم سیاسی اداری کشور است.

عضو کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطر نشان کرد: اغلب شاهدیم که روسای جمهور برای پیش بردن سیاست های خود تغییرات را تاسطوح پائینی اعمال می کنند که اینباعث بروز ناامنی در دستگاههای اداری می شود.

وی با تاکید برحق رئیس جمهور درایجاد تغییرات درحوزه سیاسی دستگاهها ، افزود: اما نکته قابل توجه این است که تغییرات در حوزه کارشناسی باید با یک فرایند طولانی تری صورت بگیرد و هر کس به خود اجازه ندهد با تغییرات مکرر سیستم کارشناسی، خسارات بی جهت را به کشور تحمیل کند.

سروری  نقش مجلس را در جلوگیری از این وضعیت برجسته توصیف کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی باید با اقدامات قاطع ، جلوی هرج و مرج هایی که پس از انتخابات در بعضی دستگاهها اتفاق می افتد را بگیرد.

نماینده تهران با بیان اینکه  ابزار مدیریت اسلامی سعه صدر و در نظر گرفتن سلایق مختلف است، تصریح کرد: روسای جمهور باید از افراد توانمندی که کار را بر خطوط سیاسی مقدم می دانند در اداره کشور بهره بگیرند چون در میان این افراد شخصیتهای بزرگ و کارآشنایی وجود دارند که با انقلاب رشد کرده اند و انقلاب برای آنها هزینه کرده است و از مرحله آزمون و خطا عبور کرده اند.

وی اظهار داشت: از رئیس جمهور انتظار داریم در معرفی وزرا با سعه صدر برخورد کند .

سروری با اشاره به برخی انتصاب های رئیس جمهور گفت:این انتصابات  دغدغه هائی را ایجاد کرده است که به معرفی کابینه هم منتقل شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet