هدر موبایل
1396/07/15 18:31:27
سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی:

تشریح وضعیت طرح‌ها و لوایح در پایان عمر دوره مجلس و دولت /سرنوشت سوال از وزرا پس از پایان هر دوره مجلس در بهارستان

یوسفیان ملا گفت: درباره سوال از وزیر اگر آن وزیر در دولت باقی نماند، سوال به صحن می‌آید ولی اگر نماینده سوال کننده تغییر کند، سوال بایگانی می‌شود.
تشریح وضعیت طرح‌ها و لوایح در پایان عمر دوره مجلس و دولت /سرنوشت سوال از وزرا پس از پایان هر دوره مجلس در بهارستان یوسفیان ملا گفت: درباره سوال از وزیر اگر آن وزیر در دولت باقی نماند، سوال به صحن می‌آید ولی اگر نماینده سوال کننده تغییر کند، سوال بایگانی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107794791476.jpg تشریح,وضعیت,طرح‌ها,و,لوایح,در,پایان,عمر,دوره,مجلس,و,دولت,/سرنوشت,سوال,از,وزرا,پس,از,پایان,هر,دوره,,مجلس,در,بهارستان Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سرنوشت طرح‌ها و لوایح پس از پایان عمر یک دوره مجلس یا دولت، اظهار داشت: بعد از این که دولت جدیدی کار  خود را آغاز می کند، باید اعلام کند که کدام لوایح را قبول دارد تا ادامه یابد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به این دلیل که امکان تغییر نمایندگان پس از هر دوره وجود دارد، ممکن است آن نمایندگانی که طراح یک طرح هستند، در حضور بعدی حضور نداشته باشند تا دفاع کنند، بیان کرد: نمایندگان جدید یا نماینده طراحی که در دوره قبل حضور داشته، باید نامه‌ای را بنویسد و اعلام کند که آن طرح مشخص به قوت خود پایدار است.

یوسفیان ملا با بیان اینکه انجام تحقیق و تفحص‌ها به تصوب صحن می‌رسد، متذکر شد: هر چیزی که مصوب صحن باشد، قانون است و ادامه می‌یابد تا به نتیجه برسد، اما طرح‌ها و لوایح در کمیسیون مطرح هستند و رای صحن را ندارند.

رئیس کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص سوال از وزیر نیز اگر آن وزیر در دولت باقی نماند، سوال به صحن می‌آید ولی اگر نماینده سوال کننده تغییر کند، چون آن نماینده حضور ندارد که سوال خود را طرح کند، آن سوال بایگانی می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet