هدر موبایل
1396/07/18 17:59:36
سرویس اقتصادی
شاعری نشست کمیسیون کشاورزی را تشریح کرد:

پیگیری امحا 200 تن سموم تاریخ مصرف گذشته / تاکید بر برچسب گذاری محصولات تراریخته

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی نشست نوبت عصر کمیسیون را تشریح کرد.
پیگیری امحا 200 تن سموم تاریخ مصرف گذشته / تاکید بر برچسب گذاری محصولات تراریخته سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی نشست نوبت عصر کمیسیون را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43760.jpg پیگیری,امحا,200,تن,سموم,تاریخ,مصرف,گذشته,/,تاکید,بر,برچسب,گذاری,محصولات,تراریخته Icana

علی محمد شاعری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه محمود حجتی برای پاسخ به سوالات نمایندگان در نشست امروز عصر کمیسیون کشاورزی حضور پیدا کرده بود، گفت: نمایندگان سوالاتی از وزیر جهادکشاورزی داشتند که به نوبت سوالات مطرح شد.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امحا حدود 200 تن سموم تاریخ گذشته از جمله سوالات نمایندگان بود، یکی از مصادیق شهر کرمان است که حدود 15 تن سم تاریخ گذشته در آن انبار شده که مقرر شد دو هفته دیگر هیاتی برای بررسی موضوع به کرمان سفر خواهد کرد.

نماینده مردم بهشهر، نکا، گلوگاه در مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: همچنین در خصوص صادرات محصولات کشاورزی، جوایز صادراتی، کنترل تعرفه واردات محصولات کشاورزی، تعیین قیمت محصولات مشمول خرید تضمینی، گسترش سامانه های نوین آبیاری و کنترل تراریخته های از وزیر کشاورزی سوال شد.

وی با بیان اینکه وزیر به سوالات پاسخ داد و قرار شد گزارش تکمیلی نیز به کمیسیون ارائه دهد، گفت: در خصوص محصولات تراریخته، حجتی دستور لازم را داده است که برچسب گذاری بر محصولات تراریخته با جدیت صورت گیرد و ارزیابی ریسک پذیری محصولات نیز انجام شد.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همچنین تاکید شد که تحقیقات در زمینه تولید محصولات تراریخته ادامه داشته باشد و در صورتی که بخواهند در سطح تجاری تولید محصول تراریخته داشته باشیم باید با مراکز قانونی و مجلس شورای اسلامی هماهنگی صورت گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet