هدر موبایل
1396/07/21 15:29:46
سرویس فرهنگی
دلخوش تأکید کرد:

لزوم تمدید دوره فعالیت رؤسای فدراسیون‌ها تا انتخاب رییس جدید/ انتخاب سرپرست غیرمنطقی و هزینه‌زاست

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس با هشدار نسبت به این مسئله که نباید اجازه داد انتخابات ریاست کمیته ملی المپیک مهندسی شود، گفت: برای جلوگیری از این مسئله، رؤسای فدراسیون‌ها باید تا انتخاب رییس جدید در پست خود باقی بمانند.
لزوم تمدید دوره فعالیت رؤسای فدراسیون‌ها تا انتخاب رییس جدید/ انتخاب سرپرست غیرمنطقی و هزینه‌زاست نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس با هشدار نسبت به این مسئله که نباید اجازه داد انتخابات ریاست کمیته ملی المپیک مهندسی شود، گفت: برای جلوگیری از این مسئله، رؤسای فدراسیون‌ها باید تا انتخاب رییس جدید در پست خود باقی بمانند. https://cdn.icana.ir/d/019/61232.jpg لزوم,تمدید,دوره,فعالیت,رؤسای,فدراسیون‌ها,تا,انتخاب,رییس,جدید/,انتخاب,سرپرست,غیرمنطقی,و,هزینه‌زاست Icana

سیدکاظم دلخوش اباتری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به عدم انتخاب رؤسای فدراسیون‌ها و تعیین سرپرست برای اداره فدراسیون‌ها در آستانه انتخابات کمیته ملی المپیک، تصریح کرد: به عنوان نایب رییس فراکسیون ورزش با این پیشنهاد وزیر ورزش و جوانان که دوره ریاست رییس پیشین فدراسیون به جای انتخاب سرپرست تمدید شود، موافقم.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، انتخاب مسئول موقت در هر فدراسیون را غیرمنطقی برشمرد و افزود: انتخاب سرپرست برای هر فدراسیون نه تنها اطمینان و امنیت را به مدیر بخش منتقل نمی‌کند بلکه امکان پاسخگویی را نیز از بین می‌برد.

وی ادامه داد: عدم انتخاب رؤسای فدراسیون‌ها در آستانه انتخابات کمیته ملی المپیک نباید شرایطی را برای لابی‌گری در خصوص انتخاب ییس جدید کمیته ملی المپیک فراهم  و به نوعی باعث شود این انتخابات مهندسی‌شده برگزار شود.

دلخوش افزود: متأسفانه در سال‌های اخیر در پشت صحنه ورزش بازی‌های سیاسی به وجود آمده که این مسئله باعث می‌شود که برخی از تصمیم‌گیری‌های پشت صحنه به ورزش کشور ضربه بزند.

نایب رییس فراکسیون ورزش با تأکید بر اینکه نباید اجازه داد که مسائل پشت صحنه و حاشیه‌ای به متن ورزش غلبه پیدا کند، اضافه کرد: انتخاب سرپرست به‌جای انتخاب رییس قانونی برای هر فدراسیون آن هم در آستانه انتخابات کمیته ملی المپیک شائبه‌هایی برای لابی‌گری و ایجاد بازی سیاسی ایجاد می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet