هدر موبایل
1396/07/19 20:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
لطفی:

جواب یاوه‌گویی‌های آمریکا در ۱۳ آبان داده می‌شود

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه جمهوری اسلامی، نظامی مردمی است، گفت: روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مربوط به جناح، خط و خطوط سیاسی نیست بلکه متعلق به گفتمان انقلاب است.
جواب یاوه‌گویی‌های آمریکا در ۱۳ آبان داده می‌شود قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه جمهوری اسلامی، نظامی مردمی است، گفت: روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مربوط به جناح، خط و خطوط سیاسی نیست بلکه متعلق به گفتمان انقلاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/51012.jpg جواب,یاوه‌گویی‌های,آمریکا,در,۱۳,آبان,داده,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نصرت الله لطفی عصر امروز در همایش سراسری روسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اهداف برگزاری این همایش اظهار داشت: اگر اتفاقات سال 88 را صرفا بحث انتخاباتی و اختلافات جناحی بدانیم این ظلم به نظام است. آنهایی که تصور می کنند فتنه آن سال به علت اختلاف سلیقه رخ داد اشتباه می‌کنند زیرا فتنه حرکت استکباری برنامه‌ریزی شده برای براندازی انقلاب اسلامی بود.

وی با بیان اینکه یوم الله 9 دی نباید هیچ‌گاه از اذهان ملت پاک شود، افزود: این روز، روز میثاق با ملت با ولایت است و خناسان، سردمداران آمریکای جنایتکار باید بدانند مردم ایران همیشه در صحنه هستند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی، نظامی مردمی است، تأکید کرد: هر نظامی را می‌توان ساقط کرد اما نظامی که مردمی است، سرکوب نمی‌شود برای همین باید هرساله با بزرگداشت 9 دی این زنگ خطر را برای عوامل فتنه داشته باشیم.

وی با تأکید براینکه حصر نشان دهنده رأفت نظام به فتنه‌گران است، ادامه داد: حصر یک‌سال بعد از اعلام نتیجه انتخابات اتفاق افتاد. اگر فتنه 88 صرفا اعتراض به نتیجه انتخابات بود باید همان روز که عده‌ای با فراخوان مردم را به کف خیابان‌ها آوردند و یا روزی که به خیمه اباعبدالحسین(علیه‌السلام) جسارت شد، اتفاق می‌افتد.

لطفی افزود: پس از این ماجرا مردم باور و احساس تکلیف کردند که موضوع اختلاف سلیقه، شمارش آرا و نتیجه انتخابات نیست. مردم فهمیدند که آمریکا، اسرائیل و انگلیس و عده‌ای از نااهلان داخلی یده واحده شدند تا لطماتی به کشور وارد کنند برای همین مردم با احساس تکلیف انقلابی وارد صحنه شدند.

وی بیان داشت: امروز هم عده ای نغمه رفع حصر سر می‌دهند که این کار در ادامه همان فتنه 88 است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به یوم الله 13 آبان گفت:  روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مربوط به جناح، خط و خطوط سیاسی نیست بلکه متعلق به گفتمان انقلاب است.

به گزارش تسنیم، وی افزود: اختلاف معرفتی و اعتقادی بین ما و مستکبران وجود دارد برای همین آنها همیشه به این انقلاب و کشور چشم طمع دارند و اخیراً هم اظهارات وقیحانه‌ای را مطرح می‌کنند که مردم جواب این یاوه‌گویی‌ها را در 13 آبان می دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet