هدر موبایل
1388/04/31 14:57:00
سرویس سیاسی
کابینه دهم از نگاه نمایندگان-18

طاهری: تعامل دولت دهم با مجلس ارتقاء بیابد

**عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تعامل مطلوبی میان دولت نهم و مجلس هشتم وجود نداشت و رییس جمهوری باید در دولت جدید با انتخاب های شایسته، این خلاء را رفع کند.

"سیدعلی طاهری" عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص ترکیب کابینه دولت دهم، گفت: رییس جمهوری باید اعضای کابینه دولت جدید را براساس  شعارها، اهداف و برنامه های خود تعیین کند، تا بتواند هرچه سریعتر به اهدافش نائل آید، در غیر اینصورت به طور قطع نمی تواند به آنها دست یابد.

وی در خصوص خلاء های دولت نهم، خاطرنشان کرد: یکی از این خلاء ها تعامل مطلوب میان دولت نهم و مجلس هشتم بود. بنا بود کمیته ای میان این دو قوه تعامل همسویی را دنبال کند؛ که متاسفانه فعالیت چندانی صورت نگرفت.

عضو کمیسیون فرهنگی تصریح کرد: در دولت جدید باید فعالیت و تلاش این کمیته بیشتر شود و حداقل هر دو سه ماه یکبار عملکرد آن مورد بررسی قرار گیرد، تا دیگر چالش هایی میان این دو قوه بوجود نیاید.

نماینده گرگان تصریح کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه کار اجرایی کار سنگینی است و انتظار می رود مجلس به دولت کمک کند، اگر همکاری بین مجلس و دولت بیشتر باشد مرد نیز راضی تر خواهند بود.    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet