ولادت حضرت امام رضا (ع)
1388/04/31 16:21:00
سرویس سیاسی
کابینه دهم از نگاه نمایندگان- 20

فولادگر: ظرفیت اصولگرایی فراتر از افرادی خاص است

**"حمیدرضا فولادگر" با بیان اینکه باید وزرای با تجربه و با سابقه مدیریتی خوب انتخاب شوند تا دولت دهم قوی‌تر عمل کند، افزود: ظرفیت اصولگرایی فراتر از این است که کابینه محدود به یک سری افراد خاص شود.

رئیس کمیسیون ویژه بررسی اصل 44 قانون اساسی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه امیدواریم رئیس جمهور در کابینه جدید از نیروهای قوی‌تر و کارآمدتری استفاده کند، اظهار داشت: از شرایط لازم تعیین وزراء تعهد و تدین و اعتقاد به اصول و مبانی جمهوری اسلامی است که رییس جمهوری باید به آن توجه کند.

فولادگر با بیان اینکه، باید وزرای با تجربه و با سابقه مدیریتی خوب انتخاب شوند تا دولت دهم قوی‌تر عمل کند، افزود: ظرفیت اصولگرایی فراتر از این است که کابینه محدود به یک سری افراد خاص شود .

نماینده اصفهان با تاکید بر اینکه وزرای دولت دهم باید همسو با رئیس جمهور و پیرو ولایت باشند خاطرنشان کرد: استفاده از طیف‌های وسیع‌تر علاوه بر اصولگرایان منجر به تشکیل کابینه قوی‌تری خواهد شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین اظهار داشت: در دولت نهم به گفته خود رئیس جمهور نیز نقص‌ها و نارسایی‌هایی وجود داشته است اما در دولت دهم این نقایص باید مرتفع شود.

فولادگر با بیان اینکه عدم تجربه کافی، تخصص ناکافی، عدم مدیریت قوی و نوع شیوه مدیریت از خلاء‌های موجود در کابینه دولت نهم بوده است، گفت: با تغییر نوع شیوه مدیریت و به کارگیری افراد لایق و متخصص، رئیس جمهور می‌تواند کابینه قوی را در دولت جدید تشکیل دهد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از طیف‌های گوناگون  سیاسی علاوه بر اصولگرایان منجر به تشکیل کابینه قوی‌تری خواهد شد.

وی اظهار داشت: به هر میزان که دایره همکاران از طیف‌های مختلف گسترده‌تر باشد، نقاط ضعف کمتری را شاهد خواهیم بود.

فولادگر در پایان خاطرنشان کرد: در کابینه دولت دهم با کارآیی بیشتر و تبدیل نقاط ضعف به نقاط قوت و بها دادن به تجربه‌ها، می‌توان کابینه‌ای قوی و کم نقص‌تر را شاهد باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet