شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/05/01 11:15:00
سرویس سیاسی
کابینه دهم از نگاه نمایندگان- 24

سودانی: ظرفیت پذیرش نقد در دولت باید افزایش یابد

**نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، بالا بردن قدرت پاسخگویی در جهت ارائه عملکردها به صورت شفاف و پذیرش نقد و انتقادها برای طی کردن حرکت تکاملی و نیز رفع کاستی ها از جمله خط مش های دولت دهم دانست.

"ناصر سودانی" عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، گفت:‌ آن چیزی که برای اعضای کابینه در تمامی دوره های پس از انقلاب اسلامی، در کنار تعهد و التزام به مبانی انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ضرورت داشته و دارد، شیفتگی خدمت، کارآمدی، داشتن دانش و مهارت های لازم برای وزارت و تخصصی است که یک وزیر برای آن در نظر گرفته شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: ‌هماهنگی و تلاش برای پیشبرد و تحقق مجموعه سیاستگذاری های هیات دولت و پرهیز از اعمال سلیقه های شخصی و فردی از جمله ضروریات کابینه دولت دهم است.
نماینده مردم اهواز، در ادامه با اشاره به خط مشی دولت نهم و ادامه آن در دولت دهم، گفت:‌ محرومیت زدائی، گسترش عدالت محوری از جمله معیارهای انتخاب اعضای کابینه باید باشد و به زبانی گویاتر،  اعضای کابینه باید وقت خود را وقف مردم خصوصا نیازمندان و محرومان کنند.
وی ‌تلاش در جهت تحقق چشم انداز بیست ساله در حوزه مدیریتی را از جمله موارد و معیارهای انتخاب کابینه دولت دهم دانست و تاکید کرد: ‌داشتن سعه صدر و انتقال به بدنه مدیران پائین دستی با رویکرد مهرورزانه و ایجاد زمینه های مناسب برای رشد و شکوفائی استعدادها و جوانگرائی را باید از جمله معیارهای انتخاب کابینه دانست .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet