هدر موبایل
1396/07/23 11:51:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محجوب:

بخش قابل توجهی از کارگران امنیت شغلی ندارند/مجلس از اقدام دولت برای افزایش حقوق کارگران حمایت می‌کند

رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت که این فراکسیون خواستار افزایش حقوق کارگران در سال ۹۷ است و از اقدام دولت در این زمینه دفاع می‌کند.
بخش قابل توجهی از کارگران امنیت شغلی ندارند/مجلس از اقدام دولت برای افزایش حقوق کارگران حمایت می‌کند رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت که این فراکسیون خواستار افزایش حقوق کارگران در سال ۹۷ است و از اقدام دولت در این زمینه دفاع می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/74315.jpg بخش,قابل,توجهی,از,کارگران,امنیت,شغلی,ندارند/مجلس,از,اقدام,دولت,برای,افزایش,حقوق,کارگران,حمایت,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی برای بهبود وضعیت حقوق‌کارگران در بودجه سال آتی در حال رایزنی است، گفت: وضعیت کارگران اصلا مطلوب نیست و ما هر روز شاهد بدتر شدن وضعیت برخی کارگران هستیم.

وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از کارگران امنیت شغلی ندارند، تصریح کرد: مجلس باید برای دفاع از حقوق کارگران و تامین امنیت شغلی برای قشر کارگر اقدامات لازم را در دستور کار داشته باشند البته ما قوانینی برای دفاع از حقوق کارگران داریم که متاسفانه رعایت نمی شود و در مواقعی هم که به این قوانین استناد می‌شود، بعضاً به حقوق کارگران توجه لازم نمی شود.

به گزارش تسنیم،نماینده مردم تهران ،ری،شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: مجلس از دولت برای دفاع از افزایش حقوق کارگران دفاع می‌کند و امیداریم که حقوق کارگران به صورت قابل قبولی افزایش داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet