هدر موبایل
1396/07/23 17:48:23
سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی در دیدار با رئیس پارلمان ویتنام:

مواضع کشور ویتنام در مسائل بین المللی مناسب است/تاکید بر ارتقاء همکاری های اقتصادی بین دو کشور

رئیس مجلس شورای اسلامی مواضع کشور ویتنام را در مسائل بین المللی مناسب دانست و گفت: در زمینه های صنعتی این امکان وجود دارد همکاری های بیشتری بین دو کشور در بخش های خصوصی شکل بگیرد.
مواضع کشور ویتنام در مسائل بین المللی مناسب است/تاکید بر ارتقاء همکاری های اقتصادی بین دو کشور رئیس مجلس شورای اسلامی مواضع کشور ویتنام را در مسائل بین المللی مناسب دانست و گفت: در زمینه های صنعتی این امکان وجود دارد همکاری های بیشتری بین دو کشور در بخش های خصوصی شکل بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710100898791599.jpg مواضع,کشور,ویتنام,در,مسائل,بین,المللی,مناسب,است/تاکید,بر,ارتقاء,همکاری,های,اقتصادی,بین,دو,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در حاشیه اجلاس اتحادیه بین المجالس در دیدار با رئیس پارلمان ویتنام بر ارتقاء سطح روابط بین دو کشور تاکید کرد و گفت: ویتنام گام های موثری برای توسعه برداشته و جمهوری اسلامی این آمادگی را دارد به توسعه روابط اقتصادی و صنعتی با ویتنام بپردازد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مواضع ویتنام در مسائل بین المللی مناسب است و در زمینه های صنعتی این امکان وجود دارد همکاری های بیشتری بین دو کشور در بخش های خصوصی شکل بگیرد.

دیدار دکتر علی لاریجانی با رئیس مجلس ویتنام 34067510/15/2017 5:41:26 PMhttp://media.icana.ir/Image/2017/10/201710108597995696_Thum.jpgدیدار دکتر علی لاریجانی با رئیس مجلس ویتنام
دیدار دکتر علی لاریجانی با رئیس مجلس ویتنام

مبادلات اقتصادی ایران و ویتنام تا سطح 2 میلیارد دلار افزایش یابد

براساس این گزارش رئیس پارلمان ویتنام نیز در این دیدار گفت: ویتنام برای جمهوری اسلامی ایران اهمیت خاصی قائل است و از سال 2016 سطح همکاری ها بین دو کشور ارتقاء یافته است.

رئیس پارلمان ویتنام خواستار ارتقاء مناسبات اقتصادی دو کشور تا سطح 2 میلیارد دلار شد و گفت: به نظر می رسد زمینه های مناسبی برای انجام این مهم فراهم است.

وی با اشاره به ضرورت تشکیل کمیسیون مشترک اقتصادی بین دو کشور گفت: این کمیسیون مشترک در زمینه های کشاورزی، نفت و گاز و شیلات تصمیم های خوبی گرفته که باید اجرایی شود.

لازم به ذکر است رئیس پارلمان ویتنام از دکتر لاریجانی برای سفر به این کشور دعوت کرد./

پایان پیام    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet