هدر موبایل
1396/07/24 01:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نیازآذری:

نقض برجام اعتبار آمریکا را بر باد می دهد

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: نقض برجام از سوی آمریکا حیثیت و اعتبار آن کشور را بر باد خواهد داد و حقانیت مردم ایران را ثابت می کند.
نقض برجام اعتبار آمریکا را بر باد می دهد رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: نقض برجام از سوی آمریکا حیثیت و اعتبار آن کشور را بر باد خواهد داد و حقانیت مردم ایران را ثابت می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104937171404.jpg نقض,برجام,اعتبار,آمریکا,را,بر,باد,می,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین نیازآذری افزود: برجام قرارداد دو جانبه بین ایران و آمریکا نیست که آن کشور بخواهد به صورت یک طرفه نقض کند و یا از آن خارج شود، بلکه یک توافق بین المللی مصوب شورای امنیت سازمان ملل است و خروج آمریکا آن کشور را نزد جهانیان بی اعتبار می کند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران دارای فرهنگ، تمدن و تاریخ کهن است و خلیج همیشه فارس با اظهارات بی شرمانه ترامپ از اعتبار ایرانی و تاریخی اش جدا نخواهد شد.

** انسجام ملی راه حل مقابله با یاوه گویی ترامپ
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با انسجام ملی و انقلابی حول محور رهبری معظم انقلاب اسلامی در مقابل امریکای جنایکتار می ایستیم.

وی افزود: آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران است و نشان داد علیرغم ادعای کاذب حقوق بشری به تعهدات بین المللی پایبند نیست و با خوی استکبارگری خود همواره به دنبال پایمال کردن حقوق ملت هاست.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای با قدردانی از موضع گیری اصولی و انقلابی رئیس جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: قوای سه گانه، نیروهای مسلح و آحاد مختلف مردم با انسجام و وحدت انقلابی مانع از تحقق اهداف سلطه طلبانه آمریکا خواهند شد.

** مردم حامی سپاه
این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حافظ دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و امنیت کشور است و سیاست استراتژیک نظام و دکترین امنیت ملی ما حضور سپاه در تمام عرصه های ملی است.

وی افزود: مردم و مجلس شورای اسلامی حامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش ایرنا، رئیس مجمع نمایندگان مازندران، نیازآذری مهم ترین راهکار برای مقابله با تحریم اقتصادی دشمنان را اجرای دقیق و کامل اقتصاد مقاومتی و همراهی و همکاری قوای سه گانه برای تحقق این فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet