هدر موبایل
1396/07/25 16:03:08
سرویس استان ها
نیازآذری مطرح کرد:

لزوم بهبود مسائل رفاهی و معیشتی فرهنگیان بازنشسته/ پیگیری مجمع نمایندگان مازندران از جهانگیری و نوبخت

رئیس مجمع نمایندگان مازندران ضمن اشاره به برگزاری نشستی با معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، گفت: مسائل رفاهی و معیشتی فرهنگیان بازنشسته باید بهبود و برای آن چاره‌اندیشی شود.
لزوم بهبود مسائل رفاهی و معیشتی فرهنگیان بازنشسته/ پیگیری مجمع نمایندگان مازندران از جهانگیری و نوبخت رئیس مجمع نمایندگان مازندران ضمن اشاره به برگزاری نشستی با معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، گفت: مسائل رفاهی و معیشتی فرهنگیان بازنشسته باید بهبود و برای آن چاره‌اندیشی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/51695.jpg لزوم,بهبود,مسائل,رفاهی,و,معیشتی,فرهنگیان,بازنشسته/,پیگیری,مجمع,نمایندگان,مازندران,از,جهانگیری,و,نوبخت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت در جریان دیدار حسین نیاز آذری رییس مجمع نمایندگان مازندران با اعضای هیات مدیره کانون فرهنگیان بازنشسته استان، وی از کم کاری در حق فرهنگیان بازنشسته کشور عذرخواهی کرد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی : در این نشست بر پیگیری مسائل فرهنگیان بازنشسته در دیدار مجمع نمایندگان با معاون اول رییس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران، تصریح کرد: شرمنده فرهنگیان بازنشسته هستیم و بابت عدم تحقق مطالبات آنها عذرخواهی می‌کنم و مصرانه از مجلس و دولت می خواهم سریعتر برای بهبود مسائل منزلتی و معیشتی و رفاهی اقشاری که عمری را در جهت خدمت به جامعه و تربیت و پرورش فرزندان این آب و خاک خون و دل خوردند چاره اندیشی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet