هدر موبایل
1396/07/24 16:06:00
سرویس استان ها
نیاز آذری:

سپاه مرکز ثقل نیروهای انقلابی و هویت انقلاب اسلامی/ طرح های اشتغال‌زایی بسیج و سپاه در روستاهای مازندران ستودنی است

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به اینکه سپاه مرکز ثقل نیروهای انقلابی است، طرح های اشتغال‌زایی اقتصاد مقاومتی بسیج و سپاه و تاثیر آن در روستاهای مازندران را قابل تحسین قلمداد کرد.
سپاه مرکز ثقل نیروهای انقلابی و هویت انقلاب اسلامی/ طرح های اشتغال‌زایی بسیج و سپاه در روستاهای مازندران ستودنی است رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به اینکه سپاه مرکز ثقل نیروهای انقلابی است، طرح های اشتغال‌زایی اقتصاد مقاومتی بسیج و سپاه و تاثیر آن در روستاهای مازندران را قابل تحسین قلمداد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104937171404.jpg سپاه,مرکز,ثقل,نیروهای,انقلابی,و,هویت,انقلاب,اسلامی/,طرح,های,اشتغال‌زایی,بسیج,و,سپاه,در,روستاهای,مازندران,ستودنی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ حسین نیاز آذری رییس مجمع نمایندگان استان مازندران در دیدار با سردار بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران دیدار کرد و گفت: تحریم آمریکا علیه سپاه بی‌ارزش و آب در هاون کوبیدن است و ما نمایندگان سپاه را مرکز ثقل نیروهای انقلابی و نهاد ثبات ساز و هویت انقلاب اسلامی می‌دانیم و همواره حمایت خود را از نیروی ارزشی اعلام می‌داریم.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلام پس از استماع گزارش مبسوط و کارشناسی سردار بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران پیرامون اقدامات صورت گرفته درباره اقتصاد مقاومتی، طرح‌های بسیج سازندگی، فعالیت‌های محرومیت زدایی سپاه، تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی همواره حامی سپاه بوده و از خدمات و تلاش های سپاه در عرصه های مختلف رضایت دارد.

وی با اشاره به تحولات بین المللی و سخنان سخیف و بی شرمانه ترامپ علیه سپاه، ادامه داد: سپاه یک نیروی مردمی و انقلابی است و مورد اعتماد و حمایت کامل اقشار مختلف مردم ایران است و ملت انقلابی ما این روزها در شبکه های مختلف مدنی و اجتماعی حمایت خودرا از سپاه اعلام نموده اند و این مهم نشان دهنده عمق مردمی بودن سپاه است.

نیازآذری با یادآوری رشادت‌های پاسداران جان برکف انقلاب اسلامی در تثبیت نظام و دفاع مقدس، ادامه داد: نقش سپاه در حفظ امنیت کشور ستودنی است، سپاه پاسداران خدمات ارزشمندی برای حفظ و ثبات انقلاب اسلامی متقبل شد و پاسداران حماسه ساز ما خون پاک خویش را برای حفظ حریم، حرم آل الله، آرمان های امام راحل و منویات فرماندهی معظم کل قوا ایثار کردند.

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه این دیدار ضمن مهم دانستن مشارکت بسیج و سپاه در طرح‌های محرومیت زدایی و فعالیت در امر اقتصاد مقاومتی، تاکید کرد: حضور فعالانه سپاه در این عرصه‌ها شوق آفرین و حرکت بخش است و باید با قوت تداوم یابد.

 عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی توجه به اشتغال زنان و جوانان روستایی را در طرح های اشتغال‌زایی اقتصاد مقاومتی که توسط بسیج و سپاه سازماندهی می شود قابل تحسین دانست و این تدبیر را عامل ثبات بافت و هویت روستاها قلمداد کرد.

نیازآذری در ادامه با نقد تفکر بروکراتیک حاکم بر نظام اداری کشور، خواستار میدان دادن به نیروهای ارزشی و تفکر جهادی شد و تصریح کرد: در هر زمان و مکانی که خوباوری ملی و تفکر جهادی میدان دار شود، شاهد تعالی و پیشرفت بیشتری بوده ایم.

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران، یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس با دستان خالی ولی اراده های استوار مقاومت کردیم و برای کاهش مشکلات اقتصادی و اجتماعی باید فرهنگ عاشورایی بسیج که معطوف به ایثارگری هست را تداوم ببخشیم.

در ادامه این دیدار مقررشد، سپاه با مستند سازی فعالیت های اقتصاد مقاومتی مشارکت بیشتری در طرح های عمرانی استان مازندران داشته باشد و گزارشی هم در اختیار مجمع نمایندگان قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet