هدر موبایل
1396/07/24 18:35:37
سرویس حوزه ریاست
دکترلاریجانی در دیدار با رئیس مجلس سنای نیجریه:

تروریسم مختص یک منطقه نیست/ ضرورت افزایش روابط دوجانبه در حوزه نفت و گاز

رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است مهاجرت ناشی از حضور تروریست‌ها، ضرورت مبارزه دائم با تروریسم را دوچندان کرده است.
تروریسم مختص یک منطقه نیست/ ضرورت افزایش روابط دوجانبه در حوزه نفت و گاز رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است مهاجرت ناشی از حضور تروریست‌ها، ضرورت مبارزه دائم با تروریسم را دوچندان کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201710104446414397.jpg تروریسم,مختص,یک,منطقه,نیست/,ضرورت,افزایش,روابط,دوجانبه,در,حوزه,نفت,و,گاز Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه دیدارهای خود در حاشیه اجلاس اتحادیه بین المجالس در سن پترزبورگ با ابوبکر بوکولا ساراکی رئیس مجلس سنای نیجریه دیدار کرد و درباره روابط دوجانبه و نیز مسائل بین المللی به گفت و گو پرداخت.

دکتر لاریجانی در ابتدای این دیدار گفت: تروریسم مختص یک منطقه نبوده و مهاجرت هایی که در نتیجه حضور تروریست ها صورت می گیرد، ضرورت مبارزه دائم با آن را دوچندان کرده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه همکاری ها و روابط بین دو کشور خوب است اما می تواند در عرصه های اقتصادی و صنعتی به خصوص نفت و گاز افزایش یابد، عنوان کرد: ارتباط پارلمانی بین دو کشور تحکیم کننده روابط دو کشور خواهد بود.

رئیس مجلس سنای نیجریه: ضرورت ریشه‌کن کردن ریشه‌های تروریسم با تدبیر و ممارست

در این دیدار ابوبکر بوکولا ساراکی رئیس مجلس سنای نیجریه نیز با استقبال از گسترش سطح روابط دو کشور گفت: مبارزه با تروریسم از مسئولیت های خطیر و انسانی ماست.

وی افزود: یکی از نقاط اشتراک ما مبارزه با تروریسم است باید سعی کنیم با تدبیر و ممارست، تروریسم و ریشه های آن را ریشه کن کنیم.

رئیس مجلس سنای نیجریه سطح روابط دوکشور را مطلوب ندانست و خاطرنشان کرد:همکاری در عرصه اقتصادی می تواند به افزایش سطح روابط دوکشور کمک کند که حوزه های نفتی و گازی به عنوان یکی از زمینه های همکاری اقتصادی خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet