هدر موبایل
1396/07/24 22:30:00
سرویس استان ها
محمدیان:

مشکل اینترنت و آنتن‌دهی در روستاهای رامهرمز و رامشیر حل شود

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی،گفت: باید مشکل اینترنت و آنتن‌دهی تلفن همراه در نقاط روستایی شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر حل شود.
مشکل اینترنت و آنتن‌دهی در روستاهای رامهرمز و رامشیر حل شود نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی،گفت: باید مشکل اینترنت و آنتن‌دهی تلفن همراه در نقاط روستایی شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106341059189.jpg مشکل,اینترنت,و,آنتن‌دهی,در,روستاهای,رامهرمز,و,رامشیر,حل,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اقبال محمدیان در نشست با سرپرست مخابرات منطقه خوزستان ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت اظهار کرد: اغلب شهرهای خوزستان به دلایل مختلف با عقب‌ماندگی‌هایی مواجه شده‌اند که لازم است مدیرانی برای رفع این مشکلات برنامه‌ریزی و چاره‌اندیشی کنند.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، افزود: یکی از این مشکلات، نبود اینترنت و آنتن دهی نامناسب تلفن همراه در روستاها است که انتظار می‌رود، مخابرات استان خوزستان برای رفع این مشکلات چاره‌اندیشی اساسی کند و این مشکل را به سرعت حل کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تأکید بر اینکه در شرایط فعلی وجود تلفن همراه و اینترنت در روستاها جزو بدیهی‌ترین نیازهای زندگی به شمار می‌رود، عنوان کرد: فراهم نبودن زیرساخت مناسب آنتن دهی تلفن در روستاها، مهاجرت به شهرها را تشدید می‌کند و این اصلاً خوشایند نیست. در مدت اخیر مردم ساکن در روستاهای رامهرمز و رامشیر گله‌مندی‌های بی‌شماری از نبود اینترنت و کیفیت پائین و در برخی موارد نبود آنتن دهی تلفن همراه داشته‌اند که این امر یکی از اولویت‌های من برای رفع محرومیت از چهره روستاهای این حوزه انتخابیه شده است.

به گزارش مهر، نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، افزود: این مشکلات در مناطقی مثل ابوالفارس رامهرمز بسیار شدیدتر است و باید به سرعت برای رفع آن راهکاری اتخاذ کرد. ضمن اینکه برای هرگونه کمک به این حوزه اگر لازم باشد با وزیر ارتباطات و فناوری نیز نشستی خواهم داشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet