هدر موبایل
1396/07/25 12:07:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قمی:

آمریکا به زودی در انزوای کامل قرار می گیرد/کنگره با استیضاح ترامپ نشان دهد طرفدار این نابخردی‌ها نیست

عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید براین که برجام قراردادی بین‌المللی است، گفت: از کنگره آمریکا تعجب می‌کنم که چرا برای استیضاح ترامپ اقدامی نمی‌کند تا خود و مردم آمریکا را از این فضاحت نجات دهند.
آمریکا به زودی در انزوای کامل قرار می گیرد/کنگره با استیضاح ترامپ نشان دهد طرفدار این نابخردی‌ها نیست عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید براین که برجام قراردادی بین‌المللی است، گفت: از کنگره آمریکا تعجب می‌کنم که چرا برای استیضاح ترامپ اقدامی نمی‌کند تا خود و مردم آمریکا را از این فضاحت نجات دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104144326794.jpg آمریکا,به,زودی,در,انزوای,کامل,قرار,می,گیرد/کنگره,با,استیضاح,ترامپ,نشان,دهد,طرفدار,این,نابخردی‌ها,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛محمد قمی  با اشاره به اظهارات رئیس جمهور آمریکا و همچنین اعلام مواضع ایران از سوی رئیس جمهور اظهار کرد: ترامپ و همکارانش در گذشته و یا حتی از اول انقلاب تاکنون با جمهوری اسلامی ایران مخالفت داشته‌اند؛ چون ایران با اسرائیل دشمن است و این روحیه ضد بشری در روسای جمهور آمریکا وجود دارد.

وی تصریح کرد: این که رئیس جمهور آمریکا یکسری یاوه‌هایی را بیان کرده و اراجیفی را گفته در شأن یک رئیس جمهور نیست؛ ضمن این که او حتی نه منطق دارد و نه حقوق می‌داند و هر جا اثری از ترور، ظلم و جنایت هست پای آمریکا در آن کاملا محسوس است .

این نماینده اصلاح طلب مجلس همچنین بیان کرد: باید بدانند، برجام یک قرارداد دو طرفه نیست بلکه قراردادی بین‌المللی است و یک نفر نمی‌تواند آن را زیر پا بگذارد و حرفی هم که رئیس جمهور آمریکا گفته غیر منطقی، غیر کارشناسی و غیرحقوقی است .

نماینده مردم پاکدشت در مجلس افزود:‌ حتی به کار بردن نام خلیج ع.ر.ب.ی به جای خلیج فارس که سالیان سال است در تاریخ،‌ همه خلیج فارس را می‌شناسند، حرف نابخردانه‌ای است که رییس جمهور آمریکا مطرح می‌کند؛ در واقع این حرف را برای خوشامد برخی کشورها گفته و نشان دهنده ضعف و نابخردی او است.

قمی با اشاره به این که آمریکا خود حامی تروریسم است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تروریسم قلمداد می‌کند، گفت: برای همه روشن است که نیروی سپاه مقتدر است و برای نظم و امنیت و دفاع از بشریت و حیثیت بپاخاسته و با تروریسم مبارزه می‌کند.

این نماینده مجلس با تاکید بر این که ملت ایران هیچگاه تسلیم زورگویی‌های آمریکا نخواهد شد، اظهار کرد: وقتی ایران از صنعت هسته‌ای برای مقاصد صلح آمیز استفاده می کند صدایشان بلند می شود در حالی که آمریکا، اسرائیل و انگلیس خود دارای زرادخانه‌هایی هستند که فعالیت‌شان را نمی بینند اما در مورد ایران اظهار نظر می‌کنند.

وی با اشاره به مخالفت جامعه جهانی از اقدامات رئیس جمهور آمریکا گفت: وقتی حرف غیر منطقی بیان شود مردم عقل و منطق دارند و با شاخص‌های خود می‌سنجند که حرف‌های ترامپ با عقل بشریت جور در نمی‌آید.

این عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر این که برجام یک معاهده بین‌المللی است، ابراز کرد: با توجه به این که رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی هم تایید کرده که ایران به تعهداتش عمل کرده،اما رئیس جمهور آمریکا حرف‌های غیر منطقی می گوید ، امیدواریم آمریکا به زودی در انزوای کامل قرار گیرد .

به گزارش ایسنا،قمی در پایان افزود: از کنگره آمریکا تعجب می‌کنم که چرا برای استیضاح ترامپ اقدامی نمی‌کند تا خود و مردم آمریکا را از این فضاحت نجات دهند، کنگره با استیضاح ترامپ نشان دهند که طرفدار این نابخردی ها نیست./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet