هدر موبایل
1396/07/25 16:39:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
گودرزی:

سپاه مایه قدرت و اقتدار کشور است/ امروز چهره اصلی آمریکا افشا شده است

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه مایه قدرت و اقتدار کشور است.
سپاه مایه قدرت و اقتدار کشور است/ امروز چهره اصلی آمریکا افشا شده است نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه مایه قدرت و اقتدار کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107699357741.jpg سپاه,مایه,قدرت,و,اقتدار,کشور,است/,امروز,چهره,اصلی,آمریکا,افشا,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عباس گودرزی درباره اظهارات اخیر ترامپ در مورد سپاه پاسداران اظهار کرد: یکی از مؤلفه‌های اقتدار، عزت و  هویت کشور سپاه پاسداران است.

وی با بیان اینکه سپاه در دوران دفاع مقدس تأمین کننده امنیت و اقتدار کشور بوده است، افزود: در هشت سال دفاع مقدس در صحنه‌های مقابله با ده‌ها کشور که با تمام وجود آمده بودند امنیت کشور ما را سلب کنند و انقلاب نوپا را از پا درآورند سپاه تمام قد ایستادگی کرد.

گودرزی گفت:همچنین بعد از جنگ، سپاه در عرصه سازندگی خدمات شایانی داشته و در عرصه نظامی مایه عزت و اقتدار نظام بوده است.

وی تصریح کرد: این نهاد در سرکوب کردن گروه‌های ضد انقلاب، جریان‌های تکفیری و تروریستی نقش ارزنده‌ای داشته تا جایی که اگر سپاه نبود امروز باید در خیابان‌های شهرهای کشور با داعش و تکفیری‌ها پنجه به پنجه می‌شدیم.

گودرزی با بیان اینکه آمریکا به خاطر قدرت و اقتدار کشور به واسطه نیروهای مسلح و به ویژه سپاه با این نهاد مخالف است، خاطر نشان کرد: سپاه مایه قدرت و اقتدار کشور است و این درحالی است که دشمن ایرانی ضعیف می‌خواهد و برای رسیدن به مطلوب‌شان سپاه را نشانه گرفته‌اند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سپاه بخشی مهم از هویت ایران اسلامی را تشکیل می‌دهد و در ارتباط با این مسأله دولت، مجلس و جناح‌های مختلف یکپارچگی و انسجامی را به نمایش خواهند گذاشت.

وی یادآور شد: آمریکا با این اقدامات و اظهارات خود به دنبال تراشیدن بهانه‌های جدید بعد از هسته‌ای است و این حرکات حاکی از آن است که آمریکا قابل اعتماد نیست و اهل نقض عهد بوده و سلطه‌جو، مست کبر و متکبر است.

گودرزی تاکید کرد: با این تفاسیر باید دقت کنیم که فریب لبخند و مذاکره دشمن را نخوریم.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امروز این پرده افتاده و ماهیت و چهره اصلی آمریکا برای چندمین بار افشا شده و باید بدانیم شیطان بزرگ قابل اعتماد نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet