هدر موبایل
1396/07/25 23:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
گرمابی:

باید استاندارد کالاها واقعی و کنترل‌ها جدی باشد

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی، گفت: باید مراقب بود استاندارد کالاها واقعی و کنترل‌ بر روی کیفیت محصولات جدی باشد.
باید استاندارد کالاها واقعی و کنترل‌ها جدی باشد نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی، گفت: باید مراقب بود استاندارد کالاها واقعی و کنترل‌ بر روی کیفیت محصولات جدی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103305825527.jpg باید,استاندارد,کالاها,واقعی,و,کنترل‌ها,جدی,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمید گرمابی اظهار کرد: استاندارد برای صنعت و توسعه‌ صنایع یک ضرورت است و جزء حقوق شهروندان محسوب می‌شود. مصرف‌کننده با مشاهده‌ علامت استاندارد بر روی کالاها، با خیالی آسوده آن را خریداری و مصرف می‌کند و باید مراقب بود این استاندارد واقعی و کنترل‌ها جدی باشد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی، افزود: صنعت نیشابور خیلی مظلوم واقع شده، بار گرانی بر دوش دارد و تأمین دشوار تسهیلات برای صنایع و تلاطم‌های سیاسی مستقیم بر اقتصاد و صنعت گذاشته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به مطرح شدن طرح «استاندارد کالاهای ساختمانی» ابراز کرد: ابتدا باید نیرو و امکانات در اختیار گذاشته شود بعد به دنبال اجرایی شدن این طرح بود.

به گزارش مهر، نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم استفاده از بازار منطقه برای خروج از رکود، اظهار کرد: شرکت‌های موفقی داریم که در حوزه‌ی صادرات ورود پیدا کردند و باید در سفارت‌خانه‌های کشورها واحدهای قوی برای تسهیلات صادرات وجود داشته باشد تا بتوانیم از ۳۰۰ میلیارد دلار بازار منطقه، استفاده کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet