هدر موبایل
1396/07/28 13:59:23
سرویس اجتماعی
محجوب:

شهرداری درصورت اثبات عدم ایمنی خط 7 مترو را متوقف کند/ نمی توان درشریط فعلی اظهار نظر قطعی کرد

عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: در صورت اثبات نبود ایمنی درخط ۷ مترو شهرداری و شورای شهر باید از فعالیت این خط جلوگیری کند.
شهرداری درصورت اثبات عدم ایمنی خط 7 مترو را متوقف کند/ نمی توان درشریط فعلی اظهار نظر قطعی کرد عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: در صورت اثبات نبود ایمنی درخط 7 مترو شهرداری و شورای شهر باید از فعالیت این خط جلوگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/74316.jpg شهرداری,درصورت,اثبات,عدم,ایمنی,خط,7,مترو,را,متوقف,کند/,نمی,توان,درشریط,فعلی,اظهار,نظر,قطعی,کرد Icana

علیرضا محجوب درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص انتشار نامه ای خطاب به رییس شورای شهر مبنی بر عدم ایمنی درخط 7 مترو،گفت: بررسی میزان ایمنی در خطوط مترو برعهده کارشناسان است، بنابراین نمی توان دراین خصوص اظهار نظر صریحی داشت؛ هر چند که موارد و اظهارنظرهایی از سوی اعضاء شورای شهر درباره نبود ایمنی در خط 7 مترو شنیده شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر وپردیس درمجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه باید بررسی، تحقیق و نظارت های بیشتری دراین خصوص انجام شود، افزود: به طورحتم رعایت ایمنی در کار بسیار حساس مترو موضوع با اهمیتی است، اما درحال حاضر نمی توان به طور مشخص درباره عدم ایمنی خطر 7 مترو اظهار نظر کرد؛ هرچند که انتشار این نامه نشان از تحقیقات شورای شهر دراین بخش دارد.

وی با بیان اینکه توجه به افزایش امنیت و ایمنی در خطوط حمل و نقل ریلی و مترو درتهران موضوع قابل کتمانی نیست، تصریح کرد: ورود و هشدار دادستانی نسبت به توجه به ایمنی در خطوط 7 و8 مترو پس از طرح شکایت قابل قبول است، ورود و رسیدگی دادستانی به این موضوع طبیعی است؛ اما ورود دادستانی به به طورحتم به معنای نبود امنیت و ایمنی نیست، ضمن اینکه اظهارنظر دراین خصوص بدون تحقیق و بررسی کار ساده ای نیست؛ اما موارد مطرح شده به طورحتم به دنبال تحقیق و بررسی بوده است.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید براینکه درصورت اثبات نبود ایمنی در خط 7 مترو شورای شهر و شهرداری باید این خط را تعطیل کنند، گفت: پس از توقف فعالیت این خط باید نقاط ضعف بررسی شده و تعمیر، پشتیبانی و تدابیر لازم برای راه اندازی دوباره فعالیت صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، درنامه ای به رییس شورای شهرنسبت به عدم رفع نواقص ایمنی  درخط 7 مترو پس از گذشت چند ماه از افتتاح این خط هشدارداده شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet