هدر موبایل
1396/07/27 12:57:16
سرویس بین الملل
پاسخ مرزوق غانم به ادعاهای رییس پارلمان رژیم صهیونیستی

چرا رییس پارلمان اسرائیل مجبور به ترک سالن اجلاس بین المجالس در سن پطرزبورگ شد+فیلم

مرزوق غانم که از ادعاهای رئیس کنست اسرائیل (پارلمان رژیم صهیونیستی) در خصوص فلسطینی‌های زندانی در اسرائیل، عصبانی شده بود او را اشغالگر و کودک‌کُش خطاب کرد و گفت تو باید پس از مشاهده واکنش تمامی پارلمان های شریف عالم، کیفت را برداری و از این سالن خارج شوی.
چرا رییس پارلمان اسرائیل مجبور به ترک سالن اجلاس بین المجالس در سن پطرزبورگ شد+فیلم مرزوق غانم که از ادعاهای رئیس کنست اسرائیل (پارلمان رژیم صهیونیستی) در خصوص فلسطینی‌های زندانی در اسرائیل، عصبانی شده بود او را اشغالگر و کودک‌کُش خطاب کرد و گفت تو باید پس از مشاهده واکنش تمامی پارلمان های شریف عالم، کیفت را برداری و از این سالن خارج شوی. https://cdn.icana.ir/d/019/62007.jpg چرا,رییس,پارلمان,اسرائیل,مجبور,به,ترک,سالن,اجلاس,بین,المجالس,در,سن,پطرزبورگ,شد+فیلم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مرزوق غانم که از ادعاهای رئیس کنست اسرائیل (پارلمان رژیم صهیونیستی) در خصوص فلسطینی‌های زندانی در اسرائیل، عصبانی شده بود او را اشغالگر و کودک‌کُش خطاب کرد و گفت سخن نماینده این پارلمان اشغالگر، مطابق این مثل معروف جهانی است که اگر حیا نداشته باشی، هر کاری می کنی.

رییس مجلس کویت، امروز چهارشنبه ۲۶ مهر ماه در یکصد و سی و هفتمین مجمع عمومی اتحادیه بین المجالس در سن پترزبورگ روسیه، آنچه که نماینده رژیم صهیونیستی بیان کرده بود را مصداق خطرناک ترین نوع تروریسم توصیف کرد و گفت تو باید پس از مشاهده واکنش تمامی پارلمان های شریف عالم، کیفت را برداری و از این سالن خارج شوی.

این عمل با واکنش و تشویق حضار روبرو شد و هیات اسراییلی مجبور به ترک سالن شدند

رئیس مجلس کویت خطاب به نماینده رژیم صهیونیستی: اگر شرف داری از اینجا برو بیرون، کودک کُش...10/19/2017 1:43:24 PM/Image/2014/02/62006_Thum.jpg
دانلود


!

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet