هدر موبایل
1396/08/01 20:04:23
سرویس فرهنگی

سیدمحسن علوی انتساب اخبار منتشر شده منتسب به خود در خصوص برگزاری روز کورش را تکذیب کرد

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی انتساب اخبار منتشر شده در خصوص برگزاری روز کورش به خود را تکذیب کرد.
سیدمحسن علوی انتساب اخبار منتشر شده منتسب به خود در خصوص برگزاری روز کورش را تکذیب کرد نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی انتساب اخبار منتشر شده در خصوص برگزاری روز کورش به خود را تکذیب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102172907175.jpg سیدمحسن,علوی,انتساب,اخبار,منتشر,شده,منتسب,به,خود,در,خصوص,برگزاری,روز,کورش,را,تکذیب,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمحسن علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص انتساب اخبار منتشر شده به وی پیرامون "برگزاری روز کورش" در برخی از رسانه‌ها، جوابیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد:

با سلام

احتراما پیرو درج مطلبی منتسب به اینجانب سید محسن علوی نماینده مجلس شورای اسلامی با عنوان "برگزاری روز کورش فرصتی برای معرفی فرهنگ ملی و اسلامی" بدینوسیله به استحضار می‌رساند مطلب درج شده، در پاسخ به سوال خبرنگار محترم آن رسانه که از نظر اینجانب مقصود آقای پارسایی نماینده محترم شیراز از طرح برگزاری همایش روز کورش چیست؟  پاسخ مذکور با عنایت به توضیحات ارائه شده از سوی جناب آقای پارسایی در جلسه مجمع نمایندگان داده شده است.

لیکن در خبر انتسابی به اینجانب در آن رسانه به گونه‌ای مطلب درج گردیده است که نظر شخصی اینجانب بر تاکید برگزاری این همایش می‌باشد.

این در حالی است که در پاسخ خبرنگار مبنی بر این که نظر شما در خصوص برگزاری این همایش چیست؟ صراحتا اعلام نموده‌‌ام که اینجانب حقوقدان هستم و نه متخصص امور فرهنگی و دینی لذا نمی‌توانم نظری در این خصوص ارائه نمایم.

علی الخصوص که در سخنرانی‌های مختلف در طول یک سال گذشته صراحتا اعلام نموده‌ام پروژه هفتم آبان مصداق بارز نفوذ بوده و اهداف دیگری در پشت این مراسم نهفته است که هوشیاری مسئولان امنیتی را می‌طلبد.

مستدعی است بر اساس قانون مطبوعات نسبت به درج این جوابیه در رسانه وزین رویداد ۲۴ اقدام لازم را مبذول فرمایید‌.

از عنایت حضرتعالی بی نهایت سپاسگذارم

سید محسن علوی

نماینده مردم شریف شهرستانهای لامرد و مهر./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet