حلول ماه ربیع الاول
1396/08/02 19:59:38
سرویس اجتماعی
عزیزی در تشریح دستور کار کمیسیون اجتماعی:

پاسخگویی وزیر تعاون به سوالات نمایندگان/ بررسی موضوع اشتغال زنان در قوای سه گانه با حضور معاون امور زنان ریاست جمهوری

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: مقرر شد چهار نماینده از کمیسیون های اجتماعی و اقتصادی سوال پورابراهیمی در مورد صندوق بازنشستگی کشوری را بررسی و نتایج را برای پیگیری ارائه کنند.
پاسخگویی وزیر تعاون به سوالات نمایندگان/ بررسی موضوع اشتغال زنان در قوای سه گانه با حضور معاون امور زنان ریاست جمهوری رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: مقرر شد چهار نماینده از کمیسیون های اجتماعی و اقتصادی سوال پورابراهیمی در مورد صندوق بازنشستگی کشوری را بررسی و نتایج را برای پیگیری ارائه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/88714.jpg پاسخگویی,وزیر,تعاون,به,سوالات,نمایندگان/,بررسی,موضوع,اشتغال,زنان,در,قوای,سه,گانه,با,حضور,معاون,امور,زنان,ریاست,جمهوری Icana

عبدالرضا عزیزی  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز ( 2 آبان ماه ) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور پاسخگویی به سوال 5 نماینده در جلسه امروز حضور یافت.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: سوال علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان برای بررسی و پیگیری در حوزه انتخابیه به مدت دو هفته مراعا ماند.

وی با بیان اینکه سوال محمدرضا صباغیان در مورد مشکلات معادن حوزه انتخابیه و بی توجهی نسبت به اشتغال علی رغم تمامی قول ها، بود، افزود: مقرر شد کمیته ای تشکیل و موضوع را بررسی و نتایج را به کمیسیون ارائه کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با یادآوری اینکه سوال دیگر مربوط به محمدرضا پورابراهیمی در رابطه با صندوق بازنشستگی کشوری بود، ادامه داد: مقرر شد چهار نماینده از کمیسیون های اجتماعی و اقتصادی موضوع را بررسی و نتایج را به کمیسیون اجتماعی برای رسیدگی ارائه کنند؛ البته به دلیل کمبود زمان فرصت رسیدگی به سوالات نمایندگان پورمختار و حسن پور را نداشتیم.

عزیزی با یادآوری حضور معصومه ابتکار، معاونت امور زنان ریاست جمهوری در نشست امروز کمیسیون برای ارائه گزارش عملکرد، تصریح کرد: در مورد موضوع اشتغال و وضعیت زنان در دولت و قوای سه گانه در جلسه امروز بحث و گفت و گو شد و ابتکار اشاراتی داشت به وضعیت زنان در کشورهای همجوار مانند عربستان و امارات و اینکه با وجودی که دموکراسی مناسبی ندارند اما 9 وزیر زن در کابینه امارات معرفی می کنند و در واقع در این زمینه از ما جلوتر هستند.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: همچنین وزیر پیشنهادی نیرو با حضور در کمیسیون، برنامه های مرتبط با این کمیسیون را ارائه کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet