پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/05/04 10:39:00
سرویس صحن
نماینده مردم مشکین شهر خواستار شد

ارائه توضیحات مسئولین هواپیمایی به مجلس در خصوص حوادث اخیر

**نماینده مردم مشکین شهر در مجل شورای اسلامی خواستار فراخواندن مسئولین هواپیمایی کشور به مجلس برای ارائه توضیحات در خصوص حوادث اخیر شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "یونس اسدی" در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه با استناد به ماده 193 آیین نامه اظهار داشت: در حالی که سوال بنده از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دستور بود به صورت معجزه‌ آسایی از دستور خارج شده است.

وی افزود: این سوال که در خصوص علت بکارگیری افراد بی‌تجربه و غیر متخصص در پست‌های حساس است 10 ماه پیش از طرف بنده و دو تن از همکاران محترم مطرح شد که متاسفانه ما شاهد بی تقوایی برخی از آقایان در کمیسیون‌ها برای بررسی سوالات هستیم.

نماینده مشکین شهر همچنین با استناد به ماده 64 آیین نامه داخلی مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به اتفاقات ناگوار اخیر ما انتظار داشتیم در راستای اجرای این ماده مسئولین مرتبط به مجلس فراخوانده می‌شدند و توضیحات خود را ارائه می‌کردند.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: ما امروز جلسه خاصی با مسئولین هواپیمایی کشور داریم که نتایج این جلسه را بعدا به اطلاع نمایندگان محترم می‌رسانیم.

وی همچنین در پاسخ به بخش اول تذکر نماینده خمینی شهر از رئیس کمیسیون فرهنگی درخواست کرد که توضیحات لازم را در این زمینه ارائه کند.

"غلامعلی حدادعادل" نیز در توضیح گفت: ما نامه‌ای را در خصوص سوال آقای اسدی در کمیسیون فرهنگی تهیه و به هیات رئیسه ارسال کرده‌ایم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet