خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/08/03 13:28:19
سرویس صحن
ذوالقدر در تذکر شفاهی:

لزوم اقدام عاجل رییس جمهور برای رسیدگی به وضعیت مالباختگان کاسپین و موسسات مالی مشابه /تذکر به وزیر کشور درباره آسیب‌های اجتماعی تهران

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: رسیدگی به ایمنی خطوط مترو خط ۷ که مشکلاتی مانند فعالیت‌های عمرانی در حین بهره برداری و عدم راه‌اندازی هواکش‌های میان تونلی دارد.
لزوم اقدام عاجل رییس جمهور برای رسیدگی به وضعیت مالباختگان کاسپین و موسسات مالی مشابه /تذکر به وزیر کشور درباره آسیب‌های اجتماعی تهران نماینده مردم تهران در مجلس گفت: رسیدگی به ایمنی خطوط مترو خط 7 که مشکلاتی مانند فعالیت‌های عمرانی در حین بهره برداری و عدم راه‌اندازی هواکش‌های میان تونلی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201702108329739033.jpg لزوم,اقدام,عاجل,رییس,جمهور,برای,رسیدگی,به,وضعیت,مالباختگان,کاسپین,و,موسسات,مالی,مشابه,/تذکر,به,وزیر,کشور,درباره,آسیب‌های,اجتماعی,تهران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فاطمه ذوالقدر در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 3 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصول 121 و 122 قانون اساسی، اظهار داشت: در خصوص موضوع بانک کاسپین و دیگر موسسات مالی مشابه که تعرض به اموال سپرده‌گذاران و مالباختگان را موجب شده تا برابر سوگند مبنی بر شفاف سازی و جبران خسارت مالباختگان، اقدامی عاجل صورت گیرد.

وی افزود: به رئیس جمهور در نبود وزیر نیرو تذکر می‌دهم تا به وضعیت برق رسانی و آب آشامیدنی و بهداشتی روستاهای ده ترکن، همه سین، هاجر آباد، یأن چشمه و درابه در سرخه حصار تهران توجه جدی شود.

ذوالقدر ضمن تذکر به وزیر کشور ادامه داد: رسیدگی به ایمنی خطوط مترو خصوصا خط 7 که مشکلاتی مانند فاصله گذر بالا و عدم فضای مناسب برای پرسنل قطار شهری، فعالیت‌های عمرانی در حین بهره برداری و عدم راه‌اندازی هواکش‌های میان تونلی و آسانسورهای معلولین و خط 8 مترو به دلیل مجاورت با اتوبان تهران – قم خطراتی را به وجود می‌آورد.

وی ضمن تذکر به وزیر کشور در خصوص بررسی آسیب‌های اجتماعی تهران به خصوص منطقه هرندی و میدان شوش گفت: ایجاد گرمخانه برای اقشار آسیب‌پذیر و ساماندهی وضعیت کودکان کار در سطح تهران باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم تهران در تذکر به وزیر راه و شهرسازی برای لزوم راه‌اندازی خط هوایی دائمی به یکی از شهرهای قاره آفریقا، با توجه به نیاز منطقه برای تقویت روابط اقتصادی سیاسی و جذب گردشگر به ویژه توریست زیارتی، گفت: باید به وضعیت فرودگاه‌های مهرآباد و امام خمینی (ره) توجه جدی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet