خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1396/08/06 07:47:22
سرویس اجتماعی
ابتکار در گفت و گو با خانه ملت:

لایحه تامین امنیت زنان با قوت در دستگاه قضا در حال پیگیری است/ ضرورت تسریع در رسیدگی به لایحه و ارسال آن به مجلس

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: مباحث قضایی لایحه تامین امنیت زنان در دستگاه قضا با قوت در حال پیگیری است.
لایحه تامین امنیت زنان با قوت در دستگاه قضا در حال پیگیری است/ ضرورت تسریع در رسیدگی به لایحه و ارسال آن به مجلس معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: مباحث قضایی لایحه تامین امنیت زنان در دستگاه قضا با قوت در حال پیگیری است. https://cdn.icana.ir/d/019/96432.jpg لایحه,تامین,امنیت,زنان,با,قوت,در,دستگاه,قضا,در,حال,پیگیری,است/,ضرورت,تسریع,در,رسیدگی,به,لایحه,و,ارسال,آن,به,مجلس Icana

معصومه ابتکار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بررسی لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت در کمیسیون لوایح دولت تقریبا به اتمام رسیده و در قوه قضائیه در حال انجام است، گفت: این لایحه پس از بررسی اولیه در دولت و کمیسیون لوایح به قوه قضاییه برای بررسی احکام و مباحث قضایی و اقدامات نهایی ارسال شده و هم اکنون در این دستگاه با قوت در حال بررسی و پیگیری است.

تشکیل کمیته ای در قوه قضائیه برای بررسی لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت

وی با یادآوری تشکیل کمیته ای در قوه قضائیه برای بررسی لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت، تصریح کرد: به عنوان معاون امور زنان و خانواده عضو این کمیته بوده و با شرکت مستمر در جلسات دستگاه قضا تلاش و همکاری لازم را در به سرانجام رسیدن لایحه به کار خواهم برد؛ امیدواریم بتوان هر چه سریع آن را به سرانجام رساند و به مجلس تقدیم کرد.

پیش بینی می کنیم در رابطه با لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت به زودی به نتایج خوبی برسیم

ابتکار با بیان اینکه پیش بینی می کنیم در رابطه با لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت به زودی به نتایج خوبی برسیم، گفت: منتظریم این لایحه هر چه سریع تر تعیین تکلیف و اجرایی شود تا مشکلات زنان در این باره مرتفع شود.

لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت تامین کننده هر چه بیشتر امنیت زنان است

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، با یادآوری اینکه لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت تامین کننده هر چه بیشتر امنیت زنان است، تصریح کرد: پیشگیری از خشونت و ایجاد عوامل بازدارندگی در این لایحه پیش بینی شده است. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet