ایام محرم 1398
1396/08/06 14:16:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحیمی:

گزارش عاصمه جهانگیر درباره ایران به لحاظ حقوقی و سیاسی مخدوش است/ گزارش یک‌طرفه بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دومین گزارش «عاصمه جهانگیر» گفت: این گزارش از لحاظ حقوقی یکطرفه تنظیم شده است و قابلیت استناد ندارد و حتما به دلایل سیاسی و حقوقی این گزارش مخدوش است.
گزارش عاصمه جهانگیر درباره ایران به لحاظ حقوقی و سیاسی مخدوش است/ گزارش یک‌طرفه بود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دومین گزارش «عاصمه جهانگیر» گفت: این گزارش از لحاظ حقوقی یکطرفه تنظیم شده است و قابلیت استناد ندارد و حتما به دلایل سیاسی و حقوقی این گزارش مخدوش است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106446773436.jpg گزارش,عاصمه,جهانگیر,درباره,ایران,به,لحاظ,حقوقی,و,سیاسی,مخدوش,است/,گزارش,یک‌طرفه,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا رحیمی با اشاره به اتهامات اخیر «عاصمه جهانگیر» - که گزارشگر حقوق بشر در امور ایران را یدک می‌کشد - گفت: موضوعاتی در گزارش رسمی گزارشگر حقوق بشر در مورد ایران مطرح شده که به هیچ وجه موضوعات جدید و ادعاهای تازه‌ای نیست؛ بعلاوه اینکه تمام مواردی که مطرح شده به کرّات مسئولین جمهوری اسلامی به آن پاسخ داده‌اند.

وی تصریح کرد: معتقدم گزارشات حقوق بشر در مورد ایران یکطرفه تنظیم و نوشته می‌شود.

عضو «کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی» مجلس اظهار کرد: باید گفت که این گزارش از لحاظ حقوقی یکطرفه تنظیم شده است و قابلیت استناد ندارد و حتما به دلایل سیاسی و حقوقی این گزارش مخدوش است.

وی بیان داشت: همواره باید تاکید کرد که محور قانون اساسی ایران بر پایه امور انسانی و حقوق بشر است و نگاه ما این است که در واقع یک تعامل سازنده با جامعه بین‌المللی داشته باشیم؛ همچنان که در برجام و توافق هسته‌ای حسن نیت ایران به دنیا اثبات شد.

به گزارش میزان؛ عضو «کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی »مجلس اظهار داشت: همچنین باید گفت ایران درحوزه حقوق بشر از جمله کشورهایی است که حداکثر اقدام را برای اجرای حقوق بشر و تامین حقوق شهروندی داشته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet